Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. június 24.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló frissítő zöldcitrom és bogyós gyümölcs illattal.

Vegán

tátombák

2020. június 23.

Még tavaly nyáron vettem, de megmaradt, mert nálam a citrusos illatok inkább nyáron jönnek nagyot. Parkolópályára tettem, most megint elővettem. Megbuggyant. Büdös, avas szaga lett, használhatatlan. Amikor friss volt, akkor sem volt a kedvencem, inkább csak használgattam, nekem nem jött be nyáron ez a sűrű, lassan beszívódó állag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Csipetke

2020. március 8.

Szép nyárias csomagolás. Kellemes finom, könnyed gyümölcsös illat. Gyorsan felszivodik könnyed krém. Szeretem az illatát. Ami egész sokáig megmarad. Most már kezd talán jönni a jó idő és most már elég lesz ez a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Az illata csodás, nem túl sűrű,nekem viszonylag nehezen szívódik be. Valamelyest hidratál, tényleg inkább a nyári hónapokra való, télire kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

elfmercina

2019. szeptember 5.

Én használtam melegebb és hűvösebb időben is, számomra ugyanolyan kellemes. Örülök, hogy nem folyik szét, hanem tömörebb állagú. A lime illat zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

loju

2019. szeptember 2.

Limitált nyári kiadás, de szerintem túl vastag nyárra, nehezen szívódik fel. Az illata szuper, de sajnos nem tart sokáig! Télre jobb lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Jelizz

2019. június 23.

Valamelyik Avonos testpermetre emlekeztet az illata!? Kellemes az illata, elkenegetem de nem hidratal elegge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

wsVIII

2019. június 2.

Sűrűbb állagú, limitált testápoló, mely felkenés után ugyan nem túl gyorsan szívódik be a bőrbe, ennek ellenére viszont nem hagy ragadós érzetet. Tavaszi, hűvösebb nyáreleji darabnak megfelelő, hőségben már nem ajánlanám. A hidratálása szerintem teljesen jó, de ami ennél is jobb, az az illata. A citrom miatt frissítő, amelyet az erdei gyümölcs egzotikussá tesz. Mindkét illatjegyet kiérezni, de sajnos felkenés után ez a szuper elegy hamar elillan. Emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.