Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Kényeztető tusfürdő kókuszdió illattal.

kismadár

2020. december 8.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg, mert minden Balea tusfürdővel ugyanaz a tapasztalom: jellegtelen és semeddig sem tartó illat. Sajnos ez alól ez a tusfürdő sem kivétel, kicsit mű kókusz illata van. Nem tudok róla rosszat mondani, de mégsem használtam szívesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Olinda

2020. október 6.

Kb. 4-5 hónapja kezdtem el kipróbálni és komolyabban használni a Balea termékeit, eddig valahogy nem bíztam úgy általában a saját márkás termékekben, szinte tudatosan kerültem őket, gondolván, hogy jók biztosan nem lehetnek. Tévedtem... Igazi kis kincsek is találhatóak közöttük. A tusfürdők közül ez volt az első, amit kipróbáltam, nagyon tetszik az illata, bár engem inkább emlékeztet valamilyen parfümre, szerintem egyáltalán nem kókuszos, de ilyen jó illatú tusfürdőm még sosem volt. Egyebekben egy átlagos tusfürdő, tisztít, kellően habzik, nekem nem is túl folyékony, az én bőrömet nem szárítja. Az illata miatt amíg nálunk lehetett kapni, vettem még belőle egy flakonnal, sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Lills

2020. szeptember 29.

Az illatát imádom!! Egyik kedvencem jelenleg. Egyébként szokásos Balea tusfürdő: olcsó, viszonylag híg, de jól habzik, jó illat (rajtam ez egész tartós is), csak sajnos SLS van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Nairam

2020. szeptember 15.

Elsőre finom az illata,de egy idő után unalmas! Fürdés után nem sokáig marad meg az illata, a bőrömet szárította. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

FloF

2020. szeptember 14.

Nagyon finom az illata, de sajnos nem erződik a bőrön fürdés után. Nekem kicsit híg az állaga.
Ár-érték arányban viszont még mindig jók a Balea tusfürdők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Ár-érték arányban viszont még mindig jók a Balea tusfürdők.

d.anett89

2020. szeptember 1.

Nem vált be. Az tény,hogy jól habzik,mint szinte mindegyik. Viszont abszolút nincs kókusz illata..:/ Alig várom,hogy elfogyjon. Nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

abicicaaa

2020. augusztus 14.

Szokasos Balea tusfurdo formula. Nem szarit, megfeleloen habzik :) az illata pedig nagyon tetszik, annak ellenere hogy nem szeretem a kokuszillatot 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Platina890413

2020. július 26.

Átlátszó géles tusfürdő, kókusz illattal, ami tusolás után elillan, az én bőrömet nem szárította- ára nagyon kedvező-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Bubus06

2020. július 20.

Tátombák, teljes mértékben egyet értek, pontosan ugyanezen gondolkodtam én is. :D De mivel én is imádtam azt az illatot, így ezt is akkor már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

mlexa

2020. július 17.

Ár - érték arányban teljesen megéri, mint gyakorlatilag minden Balea tusfürdő. Nagyon kellemes illata van, engem a strandra emlékeztet ez az illat valamiért 😀 Átlátszó, géles állagú, jól habzik, nem kell sok belőle. Fürdés után kb még egy órát érzem magamon. Egyáltalán nem szárít. Még fogok venni belőle, ha lesz a boltokban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate