Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 26.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor 24 órás hatással, gyümölcsös illattal, alumínium nélkül.

CintiaNora

2020. július 2.

Régóta a balea aluminium mentes dezodorait használom. Nekem nagyon bevállt, jól teljesít a mindennapokban. Ár-érték arányban az egyik legjobb dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Patus13

2020. május 16.

Juuuuj, de rossz! Imádom a baleás cuccokat, de ez egy gigantikus nem! Az illata meg elmegy, bár inkább barackos, mint trópusi számomra, de a tartóssága borzasztó. Nem vagyok nagyon izzadós, de hamar bebüdösödtem... Jól irányzott dobással irány a kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Mordecai

2019. december 8.

Izzadós vagyok, csodát nem várok egy dezodortól sem. Meglepve tapasztaltam azonban, hogy - az árához képest főleg - nagyon jó a hatása. Igaz, hogy egy "emlékeztető kenés" szükségelteteik, de nálam ez már bőven jó eredmény. Kellemes gyümölcsös illata van, ami tartós. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Wiwienna

2019. szeptember 17.

Elég intenzív illata van, bár én imádom ezeket a nyári illatokat, ez kicsit "sok". Viszont jó az ára és tényleg kitart az egész napom folyamán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Ylion

2019. szeptember 6.

Meg vagyok vele elégedve. Nekem nektarinra emlékeztet az illata. Az ára is kitűnő. Nagyon stresszes, izzadós napon nem bírja ki egész nap, újra kell használnom, de egy átlagos napon nagy jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Wandamaci

2019. augusztus 21.

Az illata kellemes, bár nem sokáig érzem. Nem vagyok izzadós típus, de még így is pár óránként újra kell kennem. Azokhoz képest, amelyekhez szokva vagyok nagyon gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

KDori1993

2019. augusztus 2.

Elégedett vagyok vele, az ára remek, az illata nagyon finom. Elég izzadós vagyok,tehát az izzadásgátlást nem feltétlenül várom egy dezodortól,elfogadom a tényt,hogy az izzadás jó dolog, méregtelenítek és így hűti a testem magát. Frissítően hat nekem ez a termék, újra ezt fogom venni és bízom benne,hogy nem szokja meg a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

eszo87

2019. április 5.

jó az illata. A hatása is elég jó ahhoz képest, hogy alumínium mentes. Elégedett vagyok vele. kár h allohol van benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

bogikaaa

2019. március 27.

A fújós deojával együtt használtam a télen. Az illata szuper, de pár óra múlva kenhetem újra. Nyárra nekem nagyon gyenge lenne, de a télen nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

viewxy

2019. március 26.

UPDATE:
A második flakonnal már nem volt jó, nem értem mi történt, hozzászokott volna a bőröm? De csak kiléptem az ajtón és már izzadtam, pedig még hideg volt az idő is. Egyenlőre nem ezt használom, később még talán adok neki esélyt, de így nem tartom megbízhatónak. A "vagy működik vagy nem" nem igazán a bevállalható kockázat egy izzadásgátlónál.

Az árán akadt meg a szemem, körülötte mindenhol drágább, 1000Ft körüli deok voltak (sok közülük alumíniumos). Hát azért a 299Ft-ért egy próbát megér, gondoltam. Finom illata is megfogott. Tesztelve: egy normál napon tökéletesen teljesít, érzem az illatot napközben, akár nap végén is, nem vagyok büdi. Nem kell a csontszáraz érzésre számítani, de hozza azt amit az eddigi, alumíniumos dezodorom. Szerintem betárazok belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

UPDATE:

Antioxidánsok: Triethyl Citrate