Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2016. március 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

victorika

2014. november 21.

A testápolás szempontjából nagyon jó kis krém, de ha a feszesítést nézzük, én nem tapasztaltam semmit!

Violet 1

2014. szeptember 26.

ragacsos volt és vékony réteget képzett ami utána ha a bőrömhöz értem szépen jött le.az illata jó,talán még a hatékonysággal sincs nagy probléma,de azért nem venném újra ha látnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

v.szilvia789

2014. január 24.

Kellemes alma illata volt, szépen hidratált, selymes érzetű volt tőle a a bőröm, de feszesebb nem. Némi simító hatása valóban van, de az is csak felszíni. Emellett apró pici pattanások is kijöttek tőle, ami miatt nem vettem belőle többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Jelizz

2013. december 24.

Finom almás az illata, finom az állaga... És tényleg jó!! Nem csoda szer, de jó, atzonnal érzem h feszes a bőröm tőle és hidratál :$$ újravenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

Floraline

2013. szeptember 23.

Az összetevői miatt vettem meg, végre egy testápoló, amiben nincs iso. palmitate. Nagyon kellemes az illata, könnyű az állaga. Ahhoz képest, hogy nem egy testes krém, kimondottan jól hidratál. Én sem tapasztaltam feszesítő hatást, mondjuk nem is vártam. Nyárra jó választás volt, de ahogy jön a rossz idő, már más típusú testápolóra vágyom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

kitty06

2013. szeptember 11.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Azt mondjuk nem vette észre,hogy feszesítene,de ha ettől eltekintünk tökéletes! :) Igazából azért vettem meg mert tetszettek az összetevők, de meg kell mondjam nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

kovacsrekaa

2013. szeptember 8.

Hát, én teljesen belebuzultam! Bementem a dmbe, hogy veszek saját márkás Senzitive tusit, mert a Nivea szárított.. Gondoltam, nézek másik testápolót, lehet az a hibás (nem, a tusi volt a hibás).. És akkor megláttam ezt, szép kis doboz, 899 ft-os ár.. Megörültem hogy végre fel van töltve a polc. Az illatát most is érzem, tegnap este kentem be magam! A bőröm feszesíti, a striáim mintha halványabbak lennének (sajnos, sokáig eléggé pici vltam, 1 nyár alatt hirtelen nőttem, és hát híztam is, és a kettő együtt nem éppen volt a legjobb, meg sajnos striára hajlamos vagyok). Ha elfogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

angelcare

2013. augusztus 12.

Szuper testápoló!!!!!Valóban feszesít,gyorsan beszívódik, jól hidratál és az illatát is sokáig megőrzi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

jibjab

2013. augusztus 5.

899 volt a DM-ben és még 25% lejött belőle. Mivel valami jó nyári testápolót kerestem és ez itt elég jó véleményeket kapott úgy gondoltam, ennyi pénzért kipróbálom. Még nem fogyott el egy tubus teljesen, de rendszeresen használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyű, jól felszívódik, szép fényes és sima lesz tőle a bőr. Kellemes, nem túl harsány illata van és nem hagy filmes, zsíros vagy ragacsos érzetet maga után. Drogériás viszonylatban kifejezetten nagyon szépek az összetevői, főleg, hogy nem natúr termékről van szó. Feszesítő hatását nem tapasztaltam, de a hidratáló hatásával maximálisan meg vagyok elégedve. Azt hiszem egy ideig hű maradok ehhez, mert ár/érték arányban is rendkívül jó és a használatával és a hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Harmony

2013. augusztus 5.

Nagyon jól feszesít és hidratál. Az arcomon is kipróbáltam, szinte azonnal észrevehetően tömörebbé, simábbá tette a bőrömet. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.