Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2016. március 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új Balea „Cell Energy” termékcsalád a forradalmian új Phyto CellTecTM revitalizáló formulának köszönhetően megnöveli a bőr őssejtjeinek élettartamát és speciális génekkel bizonyítottan segít a bőr regeneráló-képességét megőrizni. A portfólióban kapható sejtmegújító nappali-, éjszakai arckrém, illetve intenzív szérum mindegyike tartalmazza a 2008-as évben Európai Kozmetikai Innovációs díjjal jutalmazott Phyto CellTecTM revitalizáló formulát. Ennek a hatóanyagnak köszönhetően a termékek hatékonyan fokozzák a DNS helyreállító-képességét és javítják a bőr szövetének szerkezetét. Rendszeres használatával a ráncok kisimulnak, az arcbőr fiatalabbnak tűnik, és érezhetően bársonyosabbá válik.
 A bőr fiatalos megjelenéséért a bőrsejtek életciklusa és megújulása a felelős. Ebben játszanak fontos szerepet a bőr őssejtjei, amelyek a bőrsejtek folyamatos regenerálódását biztosítják. A regenerálódás mértéke nagymértékben csökken a környezeti stresszhatásoknak köszönhetően, mint a szabad gyökök és az UV sugárzás, és idővel a bőr természetes öregedése is lassítja ezt a folyamatot.

A speciális Phyto CellTecTM hatóanyagról
Az innovációs díjjal jutalmazott, szabadalmazott Phyto CellTecTM Malus Domestica hatóanyagának alapja az újra felfedezett svájci almafajta, az Uttwiler Spätlauber. Ez a fajta rendkívül gazdag növényi tápanyagokban és arról ismert, hogy gyümölcsei sokáig megőrzik frissességüket. A Phyto CellTecTM- biotechnológia az alma ezen tulajdonságait használja, így meghosszabbítja a bőr őssejtjeinek élettartamát és segít megőrizni a bőr regeneráló-képességét.

Balea Sejtmegújító Nappali Elixír:
A nappali elixír bizonyítottan késlelteti a bőr kronológiai öregedését. Erősíti a bőr szerkezetét és megkönnyíti a ráncok kisimulását, így a bőr 7 nap alatt fiatalabb, feszesebb lesz.

agirlhasnoname

2016. november 9.

Nekem úgy vált be valamennyire, hogy jó sokat felkentem pakolás gyanánt, majd lemostam. Mivel nem ez lenne a funkciója, hanem viselni is tudni kéne naphosszat, úgy viszont nem igazán kellemes, csak 3-ast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

kismadár

2015. október 10.

Először nagyon jó volt, babapopsi bőr, aztán furcsán érdes lett tőle a bőröm, majd elővettem harmadjára is, amikor kb. semmit nem csinált, csak egy kicsit puhított.. Egyébként jó az illata, nem fanyar, inkább kicsit édes zöldalmás. A pipettás kiszerelését én nem annyira szeretem, van amikor nem sikerül elsőre felszívni vele a krémet, és amikor már fogyóban van, az aljáról egyáltalán nem akarja felszívni a krémet. Az ára jó, bár én 50% kedvezménnyel vettem közeli lejárat miatt. Összességében szeretem, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Matilda

2015. július 8.

Nagyon tetszett a csomagolása, illata és, hogy könnyű eloszlatni, de nem sok mindent csinált nekem. Zsírosította nagyon bőröm, úgyhogy továbbadtam anyukámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

mano

2015. március 22.

Elég régóta birtokomban van, csak elfelejtettem, hogy nem írtam róla. Eleinte nem szerettem, mert azt hittem ettől lettem pattanásos, de mivel fél év után újra elővettem és most pattanásoknak semmi nyoma, feltételezem nem ez volt a ludas. Én éjszaka szoktam használni, elég sok parfüm ömlött bele sajnos, de egyébként egységes arcbőrt csinál. Csodát nem tett, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Riin

2014. május 6.

Tegnap megvettem, gyorsan ki is próbáltam, az érzékeny bőrömet nem ütötte ki. Annak ellenére, hogy erős almaillata van - gondolom a parfüm - és akkor vettem észre, hogy hoppá, már egy éve lejárt a szavatossága :) Nem tűnt romlottnak, de azért visszavittem, kicserélték.
Az új kiszerelésen sajna már nem az a helyes kis gomb van, hanem gumis végű, de ez legyen a legnagyobb baja. Viszont most mintha kevésbé lenne ennek erős az illata, de nem tudom, lehet, hogy csak ezt szeretném hinni.
Felkenve nagyon kellemes érzés, hamar beszívódik. Kissé fénylik tőle a bőröm, nem olajosan de szerintem látszik, hogy van rajta valami, ezért én éjszakára fogom használni, egyébként eleve úgy terveztem. Az arcom pihe-puha tőle, eddig nagyon szimpatikus ez a kis kence, kiváncsi leszek a hosszútávú eredményre. Ha továbbra sem pirosodok tőle, akkor bizonyíthat 1-2 halovány ráncon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Nomacs

2013. december 15.

Hát most kivételesen én leszek az, aki kicsit lepontozza... Nekem egyszerűen nem csinál semmit, mintha nem is használnám. Másrészt, ami sokkal nagyobb hátrány, hogy kihozta az ekcémámat az orrom körül :( Kamasz koromban volt egyszer ekcémás az orrom körül, de aztán elmúlt, és azóta nem volt soha. Egy ideig nem gyanakodtam rá, de aztán amikor nem használtam, sokkal jobb lett. Pedig használok más illatanyagos dolgot is, de azok nem hozták ki...Nem is érzékeny amúgy a bőröm, úgyhogy tényleg nem tudom, hogy mi van ebben, amit ennyire nem szeret a bőröm. Annyira nem sajnálom a terméket, nekem amúgy nem használt semmit, a puhaságot mással is el tudom érni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Villango

2013. december 11.

UPDATE: hát én teljesen odavagyok érte. :) Rettentően puha arcbőrt csinál, szinte már abnormálisan :) és az alma kivonatot érzem benne, mert az arcomon dolgozik, kicsit olyan érzetre mintha hámlasztana. Nagyon jó, biztos hogy alap darab lesz a fürdőben. ;)

Kb egy hete használom, minden nap kétszer, és tetszik nagyon. Pattanást nem okoz az már biztos, és nagyon puha tőle a bőröm. Annyi baj van vele hogy elég fényes marad tőle a bőröm, de lehet én kenek sokat....nem tudom.
Mindenesetre nagyon megérte az árát, 2000.- ért vettem.
Ő az első szérumom, és ma megérkezett végre a várva várt Missha szérumom Koreaból, amire már nagyon kíváncsi vagyok.
Ez a Balea bár nincs fullon a jó cuccokkal, mégis nagyon kellemes a használata, így aki nem akar vagyonokat költeni szérumokra, annak bátran ajánlom. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Mindenesetre nagyon megérte az árát, 2000.- ért vettem.

Hoppjulika

2013. október 24.

Egész nyáron ezt használtam, hamar beszívódott és jól hidratált, egyáltalán nem hagyott zsíros érzetet. Egyik reggel néhány perccel, hogy felkentem, apró piros foltos lett az arcom, csak az orcákon. Másnap reggel ugyanígy jártam :-( azért 3 csillag, mert sokáig jól bevált, de már nem merem többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

mimi49

2013. szeptember 19.

Ez hatásos. Az időt nem pörgeti vissza, de elég jól megállítja. A már meglévő gondolkodó ráncot a két szemöldököm közütt elég jól kisimította (most már csak a hátralévő időben kell megállnom, hogy ne gondolkodjak....), és egy másikat is teljesen eltüntetett. Most fog elfogyni az első tégely, minden este használtam, nem azonnali az eredmény, de nem is tart hónapokig, hogy valami látszódjon.
Az illata az más kérdés; eleinte a nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy a Fa Light pumpás spray illatát koppintották, hogy a most harmincasok már egy szippantástól is újra kamasznak érezzék magukat, a November Rainnel kombinálva tiszta időutazás. De kibírható :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

fannas

2013. szeptember 12.

Nagyon jó! Imádom! Gyorsan beszívódik és nagyon kelleme érzést ad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Nagyon jó! Imádom! Gyorsan beszívódik és nagyon kelleme érzést ad!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.