Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók

Üdítően könnyű és könnyen felszívódó gél krém koffeinnel,hilarunsavval, Powealge Wakame-val. CellActive formulájának köszönhetően jól ápolja és javítja a bőr megjelenését, speciálisan hat a problémásabb területekre, mintpéldául hasra, fenékre és combokra, feszesebbé és rugalmasabbá teszi az ottani bőrt.

Vegán termék.

Szilviams0118

2020. február 18.

a tusfürdőjével együtt használom, hamar felszívódik, finom illata van, de mint testápoló kevésnek érzem a téli időszakban, pedig nincs kimondottan száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Annabella0

2020. január 28.

Pár nap alatt napi 2x -i használattal puhává teszi a bőrt.
Feszestítő hatását és a cellulit enyhítését még várom , remélem nem hiába 😃
Ja, az illata isteni, én nem tudok betelni vele 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Pár nap alatt napi 2x -i használattal puhává teszi a bőrt.
Feszestítő hatását és a cellulit enyhítését még várom , remélem nem hiába 😃
Ja, az illata isteni, én nem tudok betelni vele 😍

Pipex77

2018. augusztus 10.

Finom illat, selymes bőr, gyorsan felszívódik.. de nem több.. Mint egy jó testápoló..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Monika93

2018. június 30.

Egy tubussal használtam el és semmilyen hatása nem volt a celulitra. Minden nap használtam, hetente kétszer még a Balea Alga celluite pakolással is kombináltam. Heti 4x-5x szaladok napi 5 km-t, több mint 2 l vizet iszok naponta, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok, szénhidrát, cukor kizárva és mégis, ott van az a fránya cellulit! Hála Istennek nincs sok, csak akkor látni ha a fény épp úgy esik rá, de engem akkor is bosszant és gondoltam egy kicsit rásegítek ezzel a krémmel, nem drága. Hát, igazából mint testápoló gel nagyon tetszik és újból is veszem (hátha segít). Az illata annyira kellemes, hogy én napi többször is szagolgatom. Nagyon finom hűsítő gel és nagyon gyorsan felszívódik ami nagyon nagy plusz!!! Az illata sokáig érződik. A gel felszívódik, de hagy egy réteget a bőrön, ami így nem érződik, hanem tussolás közben vettem észre hogy csúszik a bőröm és le kellett dörgölnöm. Szóval, gondolom mégis valamit csinál, ha semmi mást akkor nagyszerűen hidratál. Kíváncsi leszek, hogy a következő tubus után lesz e valami eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

LReni91

2018. május 28.

A második tubussal használom el. Csodát nem várok tőle, viszont a drágább niveás társától hatékonyabb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

ErikaG

2018. május 19.

3 hete használom, eddig nem rossz, de még várom a csodát, haha! Mellette heti kétszer futok. A feszesítés már láthatóan megy, remélem hosszabb használat után a narancsbőrömmel is kezd valamit! 3 csillag egyelőre, majd updatelek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Bloom

2018. február 15.

Szinte semmit sem használt ez a krémzselé, pedig már majdnem végeztem az egész tubussal (mellette helyesen táplálkoztam és alkalomszerűen edzettem). Ráadásul nagyon szárította az amúgy is érzékeny és dehidratált bőrömet, és a sokadik használat után már ki is pattogtam tőle – ekkor döntöttem úgy, hogy váltok. Talán egy minimálisan feszesítette a bőröm, ezért két csillag, de a narancsbőrre gyakorolt hatása egyenlő a 0-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

tittus

2017. november 12.

A régi verzióját nagyon szerettem, de ez a nyomába sem ér :(. Nem tetszik az illata és nem is feszesít annyira. Most érek a tubus végére, de nem fogom újravenni, megpróbálkozom egy Eveline krémmel. A korábbi verzió sem tett csodát, de edzés és diéta, illetve folyamatos használat mellett észrevehetően simította, feszesítette a bőrömet. Ennek a hatása jóval elmarad, kicsit szárítja is a bőrömet (az előző csak szimplán nem hidratálta, de legalább nem is szárította). Nem ajánlom, de 2* a minimális feszesítő hatás miatt (jobb, mint a semmi kategória, de korántsem éri meg az árát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

GeoNautic

2017. szeptember 21.

Általában nem vagyok túl kitartó használó, azokat a kencéket, amiknek a hatása csak hónapok múlva látszik, nem szoktam elég ideig tesztelgetni. De ezzel kivételt tettem, már több mint fél éve használom. Így aztán lelkiismeret-furi nélkül írom le, hogy nálam a világon semmi hatása nincs, az a puhaság, amit esetleg okoz, más kencével is elérhető, és ezt ugye nem a puhaság miatt veszi meg az ember. A cellulitisz viszont szerintem simán kiröhögi ezt a cuccot. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Giuditta84

2017. június 3.

Mozgás mellé jó kiegészítés. Aki sportol, látványosan javul a bőr állapota. Nekem az izzadás sokat segített. Megszépült a bőröm. Emellé remek kiegészítő ez a krém. Csak krémmel senki sem fogy. Ez tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract, Glycerin