Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók

Üdítően könnyű és könnyen felszívódó gél krém koffeinnel,hilarunsavval, Powealge Wakame-val. CellActive formulájának köszönhetően jól ápolja és javítja a bőr megjelenését, speciálisan hat a problémásabb területekre, mintpéldául hasra, fenékre és combokra, feszesebbé és rugalmasabbá teszi az ottani bőrt.

Vegán termék.

Cicuka22

2023. július 15.

Elhasználtam egy tubussal, minden este rendszeresen kentem vele a fenekem, combom, de az égvilágon semmit nem javított a narancsbőrön. Talán picit feszesebb lett a bőröm. Emellett heti egyszer-kètszer járok edzésre, odafigyelek az étkezésre, járok Kavitàciós kezelésekre, de nem igazán akar javulni. Hiába...több éves lerakódás és ülő munka. Kezdem feladni :( Tény, hogy egy krém nem tud ezen segíteni, ezt csak kiegészítő kezelésnek vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 15.

pbberta

2021. november 3.

Hidratálónak tökéletes, ha pluszban még feszesít is (látványosan nem tapasztaltam változást) egy kicsit, csak én nem látom, az jó lenne, de eddig (2 hónap) semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Effi

2021. április 19.

Teljesen elégedett vagyok vele. Kicsit még túl is teljesíti az árából következtetett elvárasaimat. Mivel nem vagyok egy nagy sportember és a szalonnát is szeretem, kapaszkodnom kell minden szalmaszálba...
Ennek a krémnek finom az illata, pikk-pakk beszívódik és eskü nekem kevesebb a narancsbőröm tőle. Csodát nem várok a fent említett okokból kifolyólag sem, de hogy feszesebb a combom, az hótziher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

balazskrisztii

2021. április 6.

Nyilván nem ettől várom a csodát, de a lelkemnek jót tesz és úgy látom, javít a helyzeten

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

ettajames

2021. március 29.

Olyankor veszek ilyen krémeket,mikor végre rászánom magam a súlyzós edzésre, mert inkább attól várom az eredményt, meg a masszázstól.De a lelkiismeretem megnyugtatja, kellemes az illata, tetszik a gélkrémes állag, hűsít, és nagyon sima tapintásúvá teszi a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Szilviams0118

2020. február 18.

a tusfürdőjével együtt használom, hamar felszívódik, finom illata van, de mint testápoló kevésnek érzem a téli időszakban, pedig nincs kimondottan száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Annabella0

2020. január 28.

Pár nap alatt napi 2x -i használattal puhává teszi a bőrt.
Feszestítő hatását és a cellulit enyhítését még várom , remélem nem hiába 😃
Ja, az illata isteni, én nem tudok betelni vele 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Pár nap alatt napi 2x -i használattal puhává teszi a bőrt.
Feszestítő hatását és a cellulit enyhítését még várom , remélem nem hiába 😃
Ja, az illata isteni, én nem tudok betelni vele 😍

Pipex77

2018. augusztus 10.

Finom illat, selymes bőr, gyorsan felszívódik.. de nem több.. Mint egy jó testápoló..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Monika93

2018. június 30.

Egy tubussal használtam el és semmilyen hatása nem volt a celulitra. Minden nap használtam, hetente kétszer még a Balea Alga celluite pakolással is kombináltam. Heti 4x-5x szaladok napi 5 km-t, több mint 2 l vizet iszok naponta, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok, szénhidrát, cukor kizárva és mégis, ott van az a fránya cellulit! Hála Istennek nincs sok, csak akkor látni ha a fény épp úgy esik rá, de engem akkor is bosszant és gondoltam egy kicsit rásegítek ezzel a krémmel, nem drága. Hát, igazából mint testápoló gel nagyon tetszik és újból is veszem (hátha segít). Az illata annyira kellemes, hogy én napi többször is szagolgatom. Nagyon finom hűsítő gel és nagyon gyorsan felszívódik ami nagyon nagy plusz!!! Az illata sokáig érződik. A gel felszívódik, de hagy egy réteget a bőrön, ami így nem érződik, hanem tussolás közben vettem észre hogy csúszik a bőröm és le kellett dörgölnöm. Szóval, gondolom mégis valamit csinál, ha semmi mást akkor nagyszerűen hidratál. Kíváncsi leszek, hogy a következő tubus után lesz e valami eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

LReni91

2018. május 28.

A második tubussal használom el. Csodát nem várok tőle, viszont a drágább niveás társától hatékonyabb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Caffeine, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Színezék. Barnás sárga.