Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. július 15.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A frissító illatú Balea Cellulite tusológél koffein- és algatartalmával láthatóan széppé és simáva varázsolja a bőrt. Az alga feszessé teszi a bőrt, a koffein pedig segít a salaktalanításban. A masszázsfej fokozza a vérkeringést és ösztönzi az anyagcserét, valamint a salakanyagok elszállítását.

coffeegirl

2018. február 21.

Még lehet kapni? Mondjuk nem is kerestem, nekem nem jött be, használtam vagy két tubusnyit, nem láttam változást :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

HDorina

2017. január 23.

Nem szerettem ezt a teméket. Maga a krém még jó is lett volna de a masszázsfej a végén nekem inkább szúrós volt és nem masszírozta hanem dörzsölte a bőrömet ami égett is utána. És semmi változást nem vettem észre. Nem venném újra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

rLau88

2016. november 24.

Tetszett, hogy van rajta kefe, jól átdörzsöltem vele a narancsbőrt és utána egy jó kis narancsbőr elleni krém. Persze csodát ez sem tett, de a tudat... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Esztibeszti

2016. április 8.

Szerintem a kategórián belül egyáltalán nem rossz. A fejéhez csak hozzá kell szokni, nem olyan vészes és szerintem kimondottan jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Kuttus

2014. december 19.

Ettől nekem olyan ekcéma lett a combomon, hogy elsírtam magam! Kuka volt nagy ívvel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

krisztina0012

2014. december 19.

Narancsbőr ellen nem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 19.

Narancsbőr ellen nem jó.

szazsani

2014. november 27.

A hozzá való kefe valami borzalom, feldörzsölte a bőrömet, és viszkettem tőle az irrtáltságtól, de ez csak akkor amikor a kefét használtam. Ezért inkább csak a tusit próbáltam kinyomkodni belőle. Egynek elment, de csalódtam benne. Kiegészítésként használtam torna diéta mellé, de ez nem használt semmit, még csak feszesebb sem lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

momóka88

2014. február 20.

A kis kefét ne is említsük :S a tartalom megfelelt radírozós tusinak, persze,a tornától jobban fogyok ;) tetszett azért,de nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

timea_fekete

2013. július 5.

Én igazából testradírozásra vettem, annak tökéletesen megfelelt. A narancsbőrömmel nem kezdett semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

kogotki

2013. május 4.

A fej karcolta a bőrömet, radírszemcséből meg szerintem nem volt elég benne. Hatása nem volt. Elhasználtam testradírnak és tusfürdőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters