Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Arcmaszk chai tea és vanília illattal, minden bőrtípusra. Fűszeres, keleties illata elvarázsolja az érzékeket és az 1001 éjszaka világát idézi meg. Teljes ellazulást kínál, gyengéden ápolja a bőrt egy fárasztó nap után. Panthenollal gazdagított formulája hosszan tartó hidratáltságot biztosít. Használat után a bőr érezhetően pihentebb, simább és bársonyosabb lesz. E-vitamint tartalmazó krémes textúrája védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben.

Anita97

2019. január 26.

Tetszett az illata, puhább lett a bőröm tőle, de csodát nem tett.
Leszedni (mint a többit) egy örökkévalóság, de az árát megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Tetszett az illata, puhább lett a bőröm tőle, de csodát nem tett.
Leszedni (mint a többit) egy örökkévalóság, de az árát megéri

SimonO

2018. november 22.

Az illata különleges, a termék sűrű állagú, így belemasszíroztam a bőrömbe. Ezen felül szépen ráépítettem pakolásnak a bőrömre. Nagyon hidratál, használat után puha arcot kaptam, de... az alkohol. Az a fránya alkohol. Egyből éreztem az arcomon, hogy nem sokáig tűri meg a bőröm, ki is pirosodott. (ezért az összetevő miatt vonom le az egy csillagot)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Denny

2018. szeptember 24.

Kipróbálásra vettem, most kicsit bánom, hogy csak egy darabot. Az illata valami fantasztikus, nagyon tetszik. Az állaga nekem kicsit túl sűrű, nehéz felvinni, nem annyira krémes, mint a többi Balea maszk. Nekem folyton összeállt kis darabokba, és nehezen maradt meg az arcomon, folyton lepotyogott. Az elején tényleg kissé csíp, de aztán abbamarad. Nekem jól hidratált, egy kis tasakot elfelezek, és két alkalomra nekem bőven elég. De azért télen a hidegben nem biztos, hogy elég lenne a hidratálása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Annyira jó illata van. Kényeztető pakolásnak jó, de nem kell tőle extrát várni.

Annyira jó illata van. Kényeztető pakolásnak jó, de nem kell tőle extrát várni.

Patricica11

2018. május 1.

Az első adagot egy enyhe bőrradírozás után szerettem volna elhasználni, hatalmas hiba volt... iszonyatosan égette a bőröm, ráadásul lemosni se volt egyszerű. A második próbálkozásnál okulva az előzőekből nagyon óvatos voltam, kellemes érzést így sem hagyott maga után. Kevésbé égetett de miután a maradékot eltávolítottam is éreztem a bőrömön. Az illata csodálatos, és a hatását tekinte is alapvetően teszi a dolgát, csodaszernek azért közel sem titulálnám. A használata totál kellemetlen így biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Nikolaj

2018. március 30.

Az elején csípett felvitel után, de ez nagyjából max 2 perc után abba is maradt. Nem tudok egy teljes tasakkal feltenni mert az rengeteg, kb 3-4 alkalom/tasak a megfelelő mennyiség. Isteni illata van, fűszeres, keleties. Az arcbőrt puhává, hidratálttá teszi. Mivel odavagyok a vaníliás, chai illatokért így rögtön 5 db-ot vettem, nem bántam meg. Még sose okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Lory

2018. március 22.

Csodálkoztam a negatív véleményeken,nekem tetszik ennek a maszknak a hatása.Nyilván csodákat nem lehet tőle várni de nem is ígér semmi extrát.Érezhetően hidratál,puha,bársonyos bőrérzet marad utána.Ráadásul az én bőrömnek tetszik annyira,hogy a hatóidő után nem igazán tudok mit letörölni belőle,mert beissza szinte az egészet.A perforációnál osztott rész,nekem 2 alkalomra elég,tehát az egész kiszerelés 4 alkalomra és így is gazdagon,maszk mennyiségnek megfelelően el lehet kenni.Egy darabig fehér is marad az arcom,aztán eltűnik,beszívódik.Durvább illatra számítottam a véleményeket olvasva de nem jut róla eszembe füstölő vagy illatgyertya :) Enyhe vaníliás illata van,kellemes.Ha nem is csodaszer de egy jó termék.Mivel limitált,nem lesz többet,ha lenne akkor valószínű újra venném de van annyi jó Balea maszk,hogy hiányozni talán nem fog :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Sunnyvagyok

2018. március 17.

A hideg téli hónapokban vágytam valami plusz kényesztetésre, valamint ilyenkor amúgy is jól esnek az édeskésebb vaníliás - keleties illatok, emiatt vásároltam meg ezt a maszkot. Egy teljes tasak 4 alkalomra volt elég. Felkenve először picit csípett, de ez viszonylag hamar elillant. Az illata nekem nagyon erős volt, inkább illatgyertyának tudnám elképzelni, mint arcmaszknak.
A bőrömnek viszont jól esett, puha és hidratált lett tőle, annak ellenére, hogy alapból zsíros a bőröm, utána nem lett még zsírosabb.
Összességében egy nagyon jó állagú, gazdag kence, csak sajnos a csípő érzés és a zavaróan erős illat miatt picit le kell pontoznom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Gingerbread21

2018. március 12.

Egy kalap sz*r már bocsánat a kifejezésért, de teljesen tönkrevágta az eddig szépen rendbentartott arcom.. Megvettem akciósan. gondoltam jó móka lesz kipróbálni mikor épp ráérek. Normál bőröm van, T zónában kissé zsíros. Nekem is égetett kicsit felvitel után, leszedni szinte sehogy sem lehet mert mindent össze vissza ken. Másnap smink leszedésénél szembesültem vele hogy teljesen kiömlött a homlokom tőle, az orromon pattanások is lettek és legszívesebben sírnék mikor belenézek a tükörbe.. Egy büdös forintot se ér meg ez a maszk és remélem többet nem is gyártják mert kínzóeszköznek is jó lenne! Nem ajánlom senkinek sem. Egy csillagot sem érdemel szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Alex0920

2018. március 4.

Iszonyatos ez a maszk, ahogy kentem az arcomra borzasztóan elkezdett csípni és égni a bőröm, mintha savat öntöttem volna magamra. Erősen gondolkodtam, hogy azonnal lemosom, de kibírtam azt a 10 percet. A vége felé már nem csípett annyira, de nem igazán lazultam el tőle, pedig direkt fáradt, nyűgös, lazítós napokra vettem. Mindegy ezt az ígéretét biztosan nem hozza és a legtöbb Baleás lazítós maszkról ezt tapasztaltam. Leszedni nehéz, mintha zsírt vakarnék az arcomról, persze a használati utasítás tiltja a vízzel történő lemosást, de máshogy nem lehet ezt bírni. Puha lett tőle a bőröm, de inkább zsíros az érzete, mikor már kényszert érzel, hogy újra tisztítsd. Szóval nem is baj, ha nem gyártják többet, mert az illata is irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).