Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Hajápolás

Hajgyökér aktiváló és hajerősítő elixír koffeinnel és keratinnal vékonyszálú, erőtlen hajra. Nem tartalmaz szilikont.

piperepozitív

2013. november 12.

Körülbelül egy hónapja használom, heti egy-két alkalommal, hajmosás után.
Koffeines sampon (Alpecin) helyett kezdtem el használni, mert az nagyon kiszárította a hajamat, még balzsammal is. Ezzel az elixírrel viszont csak a hajtövet kezeljük, így ki lehet küszöbölni a koffein szárító hatását. Gondoltam kipróbálom.
Egyáltalán nem zsírosítja a hajtövet, ez előny.
Híg krém állagú, könnyen eloszlatható, de nem folyik meg.
Én csak elöl és oldalt kenem a hajas bőrre, de így is túl gyorsan fogy szerintem. A tubus viszont nagyon kicsi... Nem túl gazdaságos.
Nagy hajnövesztő hatást nem tapasztaltam, de nem is vártam (sok mindent próbáltam már ez ügyben), viszont mintha oldalt új babahajaim lennének.
Újraveszem majd, ha ez http://kremmania.hu/kremek/dr-wolff-plantur-39-koffeines-tonik nem válik be.
Update: mégis úgy néz ki, egy darabig nem veszem újra. Drágább belőle 30 ml, mint a fentebb említett tonikból 50 ml. Ráadásul a tonikot nagyon jól lehet adagolni, kevés is kell belőle. És minden este lehet száraz hajra használni, így növelni a hatékonyságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Körülbelül egy hónapja használom, heti egy-két alkalommal, hajmosás után.
Egyáltalán nem zsírosítja a hajtövet, ez előny.
Híg krém állagú, könnyen eloszlatható, de nem folyik meg.

andrea.szikora

2013. október 24.

Nagyon jó kis hajnövesztő szer :-) Schauma fito-koffeines sampon, Balea coffein balzsam és az elixir, és tadáááááá a hajam nő mint a gomba. Rengeteg új hajszálam van, ettől dúsabb is a hajam, juhhéj.
Viszont valamelyik termék zsírosítja a hajamat, de annyi baj legyen, ha szemmel láthatóan dúsabb a hajkoronám. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Eremiana

2013. január 19.

Mostmár 1 hónapja, minden hajmosás alkalmával használom. Eddig másfél doboznál tartok. És nem hiszem el az eredményt. Legalább 2 centit nőtt a hajam 1 hónap alatt! A lenövésemen mérem, mert növesztem le az eredetit, így pontosan látom, hogy hol tart. Nem tudom ennek tudható-e be, vagy a DM-es hajvitaminnak, esetleg a Koffeines toniknak amiket szintén mindennap használok, de az eredmény lenyűgöző és szemmel látható. Nagyon boldog vagyok, mert november elején váll alá érőre vágattam le a hajamat, mert el volt töredezve, és azóta legalább 4 centit nőtt. De ez a hármas kombináció nekem nagyon nagyon bevált. Tovább használom, mert hátközépig érő hajat szeretnék. És úgy tűnik végre sikerülni is fog, mert megtaláltam azokat a hajápolási termékeket, amik nekem tökéletesek:
- Balea Koffein sampon és balzsam
- Kallos Latte pakolás
- Balea Men Koffein tonik
- Balea Koffein elixír
- Das Gesunde Plus hajvitamin
- Balea hajvégápoló

Ezek mellett természetesen SOHA nem vasalom a hajam és nem is festem be többet (vagyis amíg meg nem őszülök:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

- Balea Koffein sampon és balzsam
- Kallos Latte pakolás
- Balea Men Koffein tonik
- Balea Koffein elixír
- Das Gesunde Plus hajvitamin
- Balea hajvégápoló

butterfly

2013. január 9.

Én is Bécsben vettem belőle, sajnos csak egy darabot, mert azt hittem ez új termék és még nem ért el Magyarországra.Valóban gyorsabban nő tőle a haj, kb. 3 hete voltam fodrásznál, megszabadított egy pár centitől, de heti két használat mellett szinte már vissza is nőtt. Szerencsére nem is zsírosít, úgyhogy mindenképpen 5-ös!:) Csak legyen újra kapható itt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 9.

angii

2012. december 26.

két használat után pozitív a véleményem. kicsit mintha erősebbek lennének a hajtöveim. festés után kezdtem használni, kb 6 hetente festetem a hajam és 1,5 cm-t nő. kíváncsian várom ezzel többet nő-e majd. ugyanis ezt szeretném ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

karakumsivatag

2012. december 16.

kb 1 hónapja használom. Nemtom, hogy konkrétan az "ő" hatása-e, de a lelapulós hajam erős és dús lett, van tartása. Plusz nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

Márti22

2012. november 3.

Én a Dm-ben 399Ft-ért vettem,és semmi csodát nem vártam. 1 éve több ezreket költöttem már hajnövekedést serkentő szerekre és semmi extra...de ez! Hűha.Mindenkinek ajánlom,aki gyors hajnövekedésre vágyik! A hab a tortán,hogy szilikon mentes =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Bibi

2012. október 23.

Én még a Best Age verziót vettem meg. Hihetetlen, de egy az egyben igaz,amit Claudia irt. 2 hete kezdtem el használni. Akkor behennáztam a hajam, lássam, mekkora a növekedés. Már 1 centis lenövésem van. Hetente 1x ricinusozok, és minden hajmosásnál használom ezt az elixírt. Zseniális az eredmény! El is hagyom a többi hajkencét, ez a 2 dolog marad stabilan a hajnövesztéshez.. Minden pénzt megér ez a trutyi, imádom:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.