Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: debcsillu, az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kókusz kivonatatot és tejet tartalmazó Balea 2 perces hajkúra tartósan hidratálja, csillogóvá és könnyen fésülhetővé varázsolja a festett hajat. A természetes viasz és hatóanyagok megvédik a hajat a környezeti ártalmaktól. Az UV-szűrő segít megakadályozni a színek kifakulását. Nem tartalmaz szilikont.

Kiszerelés: 150 ml

Berniii

2013. július 31.

A vélemények láttán vásároltam meg, de nem az igazi. Ideiglenesen selymes, puha és fényes lesz a hajam, de ez nem tart sajnos túl sokáig :S És ugyanolyan száraz marad a hajam, mint előtte. Még keresem az igazit pakolást, amivel a festett szőke hajam újjá tudom varázsolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Szeretem !! használ,fényesít puhít,de nem egy nagy csoda...sjnos már másnap elveszti az erejét... :(
pedig finom az illata,,jó krémes....praktikus

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

pedig finom az illata,,jó krémes....praktikus

dorah

2013. július 26.

Fatasztikus ez a hajpakolás! Sokkal puhább lett a hajam tőle, az illata is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

cintia995

2013. július 6.

Az újat még nem próbáltam, de ez belopta magát a szívembe. Nagyon jó illata lesz tőle a hajamnak. Nagyon jól hidratál, és elég csak pár percig fenn hagyni. És nagyon örülök neki hogy van benne UV szűrő. Volt már dolgom jobb hajpakolásokkal (Elseve pakolások), de árérték arányban ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

mhajni90

2013. június 4.

Azt hiszem, ezt nekem találták ki. Nagy mázlim van a hajammal, teljesen egyenes, kicsit vékonyszálú ugyan, de sok van belőle, szóval igazából mindig jól áll, mindegy mit csinálok vele (bár 2 hetente azért kap egy éjszakai mélyhidratáló kókuszos-jojobás-kakaóvajas pakolást, ami elég sokat segít:) ). Az "erősebben" kondicionáló pakolásoktól teljesen lelapul, ettől végre csak puha és illatos egész nap, szuper.

Update: Most tűnt fel, hogy az enyém már az új kókuszos-tiarés változat, ami majdnem pont így néz ki. Az a szuper! Ezt nem tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

elizabett85

2013. május 21.

Fantasztikus az illata és a hajat is rendbe teszi az biztos! Imádom! Puha, selymes hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

EperLilla2

2013. április 28.

Nekem nagyon tetszik!Érdemes kipróbálni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Nekem nagyon tetszik!Érdemes kipróbálni :D

Fenolia

2013. február 16.

Szerintem nem tud többet, mint egy balzsam. Puhább és talán egy picit fényesebb lesz a hajam tőle, de semmi extra. Az illata szokásos kókuszos és aznap mikor használom érezni az illatát elég sokáig. Nem fogom újravenni, nekem kevés, de egyszer elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

nudli

2013. február 9.

A fodrászom ajánlotta a vastagszálú, festett, extra száraz hajamra. Az első 3 alkalommal semmit nem csinált a hajammal, már le is mondtam róla, de gondoltam azért elhasználom. A 4-5. alkalommal viszont már érezhető-látható eredményt produkált. :) Puhább és kevésbé száraz a hajam. De még mindig nem az igazi.

Sajnos a tubus végére sem lett jobb. Valamennyi eredményt produkált de ez nagyon kevés. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

nanosz.eleni

2013. január 17.

A fodrászom ajánlotta, miután világosította a hajamat, ezért azt gondoltam, hogy tényleg jó termék lesz, ha már szakember ajánlja. Nekem sajnos bekorpásodott tőle a hajam, mondjuk puhább is lett, de ez nyilván nem ellensúlyoz:) Az illata nagyon finom és olcsó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.