Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Kategória:   Hajápolók

nettike

2015. június 2.

Az illata számomra kicsit mű volt , a hajamat mintha szárította volna és sprőddé tette , valahogy többet vártam tőle ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Gwen

2013. április 6.

Sajnos már rég nem láttam a DM-ekben :( Pedig ha nyaralni mentem, mindig vettem 2-3 zacskóval, mert nem foglal annyi helyet, mint egy flakon balzsam, és ráadásul nagyon jól hidratált a hajam, a kókusz illatát meg imádtam. (amúgy is kedvencem, a kókusz) Puha volt tőle a hajam, jól kifésülhető. Nekem csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

floraligeti

2013. február 14.

Az illata isteni, de hatása nem sok volt....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Az illata isteni, de hatása nem sok volt....

angii

2013. január 2.

én szerettem:D nekem jó volt amíg barnára festettem a hajam. emlékszem az utolsó darabokat én vásároltam fel. még van de most amióta vörös vagyok már nem szeretem használni, mintha jobban kopna a hajam..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

hopihecske

2012. május 15.

Nagyon nagyon gáz:( :( ha lehetne, fél csillagot se adnék...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Nagyon nagyon gáz:( :( ha lehetne, fél csillagot se adnék...

Mona01

2012. április 17.

Nem vált be, nem ért semmit. Nagyon zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Nem vált be, nem ért semmit. Nagyon zsírosította a hajam.

Satine

2012. április 4.

Az illata miatt egy időben nagyon szerettem, de nem segített túl sokat. Még azt a pár száz forintot sem éri meg, amibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

anita

2012. április 3.

Bőséges mennyiség hosszú hajra is, könnyű kimosni, mű kókusz illat, száraz hajra azonnali SOS segítség ami meg is bosszulja magát, mert másnapra zsíros tapintású, elnehezült és irritáló kókusz szagú hajad lesz és muszáj újra megmosnod. Onnantól már oké, de szerintem nem egészen így kéne működnie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Bibi

2012. március 30.

Erős alkoholszaga van és annyit se teljesít, mint bármelyik mezei balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Erős alkoholszaga van és annyit se teljesít, mint bármelyik mezei balzsam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.