Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 27.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique hajszínező balzsam színt visz a hétköznapokba. Briliáns színt és ragyogó fényt ad a hajnak, akár 5 hajmosáson át. Egyszerűen és azonnal használható, nem kell kikeverni. Szőke vagy szőkített hajon a Balea Colornique hajszínező balzsam színei különösen jól érvényesülnek. Sötétebb természetes hajszín esetén használat előtt ajánlott a hajat kivilágosítani. Ápoló hatású selyemproteinnel.

Ktinka

2020. június 17.

Hamvasítás miatt próbáltam ki az ezüstszürke árnyalatot és a végeredmény gyönyörű lett. Hamar kifejti a hatását, nekem egy tubus egész sokáig kitartott, mellette más hamvasító terméket nem is használtam. Egy bajom van, hogy mostanában nagyon sok DM üzletben nem találom ezt a terméket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

DorothyHK

2020. május 25.

A Rubin Red árnyalatot teszteltem, ugyanis már vágytam némi változatosságra a hajszínem terén. Középbarna göndör hajamat elég egyenletlenül fogta meg és ahogy azt már mások is említették, nem 100%-ban tükrözi a csomagolásan látható kép a valós színeredményt.
A színezés után rettegtem, hogy majd megfogja a szín a törülközőm vagy az ágyneműhuzatom, de szerencsére ez elmaradt. Ahogy a termékleírás is állítja, valóban kikopik a szín pár hajmosás alatt. A hajam nem roncsolódott a színező használata által.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Brunettee

2020. május 25.

Rubin red színben van otthon. Fél évvel ezelőtt vettem, kipróbáltam. Hát jól meglepődtem... a dobozon lévő színt vártam volna, a se nem sötét, se nem teljesen világos barna hajamon, aminek a vége a legkisebb napsütésre is hajlamos világosodni (nyáron kiszőkül, és én ezt szívből nem szeretem). Az eredmény kb 5 perc után rozsdavörös-szerű lett. Akkor ez nagyon nem tetszett, félre is tettem. Aztán egy hete megint elővettem, mondván meglátjuk, mi lesz. Most viszont rendesen meglepődtem. Összekevertem a normál balzsamommal, ismét nagyjából 5 percet volt fent. Eredmény: csodás rozsdavörös (!!!!) lett a hajvégem. Mivel mással kevertem, így ki szem szárította. Oké, nézzük el neki, hogy nem ilyen színt ígér a csomagolás, vagyis nekem a rubin red nem ez. De mivel én a rozsdavörös színt jobban szeretem, így igazán boldog voltam. Tegnap újra feltettem, száraz hajra, majdnem 15 percig hagytam fent, megint jó lett a szín. Kopásról egyelőre nem tudok beszámolni, mivel egymás utáni két hajmosás alkalmával használtam. Bár én azt sem bánom, ha hetente egyszer kell vele foglalkoznom, amíg szép színt kapok. Korábban maximum 2 csillagot adtam volna neki, de így részemről megérdemli a 4-et. Ha már a tartósságáról is lesz tapasztalatom, akkor lehet, hogy fel tudom pontozni.
Szerk: október 24-én írtam az előző véleményt, most november 13. van. Nem tartós Ha egy hajmosás alkalmával nem teszem fel, akkor szinte teljesen eltűnik a szín, pedig a végeket, ahol használom, nem samponozom direkt módon. Úgyhogy nem adok neki plusz csillagot, de a korábbi négyet tartom.
Október óta sok idő eltelt. A mai napig használom, de már nem a vöröset, hanem a barnát. Nem indult jól a kapcsolatunk, kipróbáltam más színezőt, és utána jött a változás. A másik termék után végre működik a barna is, pedig nem sok különbség volt az eredeti hajszínem és a színező között. Hála istennek szereti ezt a formulát a hajam, elég jól tart, elég heti 1x újra felvinnem. Valószínűleg én tartom életben a terméket, bár a barnát már vadászni kell, kifutó termék lett, nagy bánatomra. Elszórakozgatok vele, mert festeni nem szeretném a hajam, viszont tetszik az a kis különbség, amit ad a hajamnak. Nem pontozom fel 5-re, mert nem csodaszer, de nálam állandó lakó a fürdőszobában. Egyetlen hátránya van, hogy megfogja a fehér zuhanytálcát, viszont nem kell súrolni, hamar le lehet takarítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

anitaweber1991

2019. október 23.

A karamell változatot próbáltam ki a sötét barna hajamra. Jobb lett az eredmény, mint vártam! :-) Egy szép vöröses barna hatása lett a hajamnak! :-) Viszont tehették volna inkább tubusba, mert ebből a kemény műanyag flakonból én alig bírtam kisajtolni! Állagra nekem olyan, mint a puding! :-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

kodorina

2019. június 16.

Ennek a terméknek nincs semmi értelme, világosbarna hajon még 30 perc után sem látszik semmi a marvelous mint (0.82) árnyalatból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Meaa

2019. június 1.

A fehér hajamat szépen megfogta, bár nem mondanám, hogy túl sokáig maradt volna benne, egy hajmosás után már alig látszódott. Sötétebb hajon is kipróbáltam, egyáltalán nem fogta be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Szilvi0104

2019. június 1.

Azon kívül,hogy semmit nem csinált 1600-ért a szőkített hajammal,még jól el is nehezítette...kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Pampilla

2019. május 24.

Teljes pénzkidobás és hatalmas csalódás. Mondjuk mit is vártam tőle. Világosszőke hajon kb 2 db hajszálon látható valami nagyon halovány "szín". :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Ginatural

2019. február 7.

Creamy karamell árnyalatot vettem meg a középszőke hajamra egy kis világosításért. Sajnos semmilyen szín változást nem tapasztaltam egy kis fényen kívül, bár utólag megnézve ebben az árnyalatban nincs is színező anyag. Szerencsére a pontjaim miatt 400 Ft volt ez a próba, szóval annyira nem fáj a dolog, de újravenni nem veszem, mert egy átlagos balzsamnál többet nem tudott.
Még azt azért megjegyezném, hogy annyira rossz a flakonja, hogy az szinte leírhatatlan. Iszonyatosan kemény és alig lehet kinyomni belőle az amúgy is sűrű balzsamot. Áttettem egy pumpás adagolóba, de két kézzel paszírozva is belefáradt a kezem a nyomkodásba. Szívem szerint ezért még egy pontot levonnék. Na az meg ténykeg vicc, higy 5 hajmosásig ígérik a színt😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Brazilparty

2019. január 31.

Nem teljesen értem ennek a balzsamnak a rendeltetését. Semmit sem fed, viszont jó drága. Éppenséggel nem lett a hajam (színe, tapintása) rosszabb utána, de jobb se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propylene Glycol, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract, Sorbitol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Sorbitol h 1 1