Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk minden bőrtípusra egzotikus trópusi virágillattal.

Vegán

Kuro

2020. augusztus 5.

Csípett nagyon, ki kell dobni az összeset, aki már vett belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Csípett nagyon, ki kell dobni az összeset, aki már vett belőle!

ladywonderful

2020. augusztus 3.

Szörnyen égette a bőrömet, 30 másodpercet volt rajta, de így is piros lett. Nem ajánlom senkinek :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Timi18

2020. augusztus 1.

Nővéremm vett kettőt kipróbálásra, elvittük a nyaralásra, hogy majd ott milyen jó lesz egy egész napos fürdőzés után hidratálni az arcunkat. 1 percet sem volt a bőrünkön, mert annyira elkezdte csípni és égetni, hogy inkább levettük, nehogy baj legyen. ( Azalatt az 1 perc alatt nekem be is pirosodott foltokban a bőröm)
Mivel ezelőtt sosem volt baj a dm saját márkás maszkokjaival, így nem számítottunk erre, hogy ennyire rossz lehet egy termékük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

rador

2020. július 27.

Kíváncsi voltam erre a maszkra, legfőképpen az intenzív hidratáló tudására.
Az illata tetszett, de sajnos csalódnom kellett nekem is. Ahogy ráterítettem az arcomra, ami tényleg nem volt egyszerű, szinte azonnal elkezdte csípni az arcomat. Próbáltam tűrni, de kb. 5-6 percig bírtam. Miután leszedtem, még a maradékot is lemostam az arcomról, mert az is égetett.
Ha más is így jár, ajánlom utána a Neogranormont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Kíváncsi voltam erre a maszkra, legfőképpen az intenzív hidratáló tudására.
Ha más is így jár, ajánlom utána a Neogranormont!

Nicu

2020. július 26.

Érzekeny bőröm van, nekem nem csípett. De semmit nem csinált a bőrömmel. Nem pattogtam ki, nem voltam piros. Viszont az illata nagyon fincsi, de ennyi. Amiatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

aniko_farago

2020. július 19.

Ahogy feltettem nekem is elkezdte csípni a bőrömet.Fent hagytam 10 percig és miután levettem nem láttam,hogy bármit is csinált volna. Az illata számomra nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

szilardz

2020. július 16.

Az illata kellemes, a maszk vastag, de iszonyatosan égette az arcomat, le kellett szednem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Juccimo

2020. július 14.

Én is megvettem, limitált Balea maszk, szóval kötelességemnek éreztem kipróbálni (ezzel fogom egyszer kinyírni az arcbőrömet).
Az illata szerintem nagyon erős, kicsit mű is. Szerintem egy arcra való terméknek ne legyen ilyen erősen mű illata... A maszk anyaga valóban nagyon vastag, nehezen simul rá az arcra, eláll mindenhol, ezért nem is nagyon szívódik be róla a trutyi (ami a tasakban lévő maradványok alapján inkább kicsit sűrűbb, fehérebb anyag, nem vízszerű). Kb. 30 percig hagytam magamon, és igen, tapasztalható nagyon enyhe égető érzés a használata alatt, de nekem nem lett tőle piros a bőröm, semmi látványos irritációt nem okozott. Az arcom nem szívta be a maszkról az összes anyagot (pedig nem volt rajta valami sok), amit igen, attól talán kicsit puhább lett.
A vélemények alapján nagyon féltem ettől a maszktól, de egyelőre azt mondom, nem volt annyira borzalmas (ma reggel használtam, remélem, hosszabb távú hatásként sem jön ki a bőrömön semmi tőle). Újra viszont biztos nem veszem, örülök, hogy ép bőrrel megúsztam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

szabonikolett120

2020. július 8.

Csalódás volt. A szaga a nyilvános vécére emlékeztet. Csípte a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Csalódás volt. A szaga a nyilvános vécére emlékeztet. Csípte a bőrömet.

aviii

2020. június 25.

Nekem tetszik ez a maszk. Igaz, hogy vastagabb anyagú és elall egy kicsit de annyira nem vészes. Nekem is ragacsos marad az arcom utána, de bemaszirozom amit tudok és a többit lemosom. Nagyon puha lett tőle az arcom, és egyáltalán nem csípte. A maszk csordultig van átitatva, az illata nagyon tetszik, a régi nyarakra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice