Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk minden bőrtípusra egzotikus trópusi virágillattal.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barackvirag1

2021. november 10.

Szuperjó illata van, eddig talán a legjobb illatú fátyolmaszk, amit megvettem (na jó, a Sephora saját márkásai után). Kellemesen hidratálta a bőrömet, nem is vártam tőle többet. Mondjuk az "intenzív" hidratálás szerintem egy kicsit túlzás, mert az én bőrömön a baleás pantenolosnak és az aquásnak is sokkal látványosabb a hatása, de ezt is nagyon kellemes volt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. május 24.

Nekem tetszett ez a maszk. Nagyon jó az illata, kellően át van itatva, engem nem csípett. Eltávolítás után a maradékot a bőröm szépen beszívta. Jól hidratál, pihe-puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 24.

Anita97

2021. január 6.

Mélységesen csalódtam
A samponját szerettem
De ez....
Sose volt semmire allergiás a bőröm, főleg nem az arcom. 2 percet nem bírt a fejemen, mert éget tőle és vörös boltok voltak mindenhol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

Mélységesen csalódtam
A samponját szerettem
De ez....

Nicolett022

2020. december 21.

Nekem kifejezetten tetszett az illata, hidratálta is valamennyire a bőröm, de felrakás után pár percig égetett, viszont se pattanásokat nem okozott, se pirosságot, pedig érzékeny bőröm van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

d.anett89

2020. október 18.

Előbb vettem meg, mielőtt olvastam volna róla a véleményeket.
Egyetlen pozitívum nálam,hogy az illata tetszik. Viszont felraktam,rá 1-2percre vettem is le és a kukába landolt. Ég az arcom,szemem tőle. Első és utolsó volt H megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Előbb vettem meg, mielőtt olvastam volna róla a véleményeket.

Dorotii66

2020. október 10.

Megvettem, mert miért ne, a testápolója bejött, akkor ez miért ne lenne jó. Hát mit ne mondjak, nem kellett volna. Az ára miatt nem bánom, hogy megvettem, de körülbelül annyit is ér. Az illata nem kellemes, az anyaga meglepően jól bírta szakadás nélkül viszont. Nekem (szerencsére!) nem csípte a bőröm, viszont miután levettem 5 perc után elkezdett égni a bőröm. Pozitívum: nem lettek tőle kiütéseim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

szata1

2020. október 7.

Már az elsimításával is megküzdöttem. Öt perc után levettem mert elkezdett csípni. Alaposan megmostam az arcomat, de még utána is csípett. Mondjuk most így hirtelen puhábbnak érződik a bőröm de senki ne vegye meg! Remélem nem leszek tőle kiütéses.
Update: kis kiütések lettek tőle a homlokomon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Update: kis kiütések lettek tőle a homlokomon

cicagerinc

2020. október 1.

Pusztítóan rossz. Viszket tőle a bőröm, a szaga nagyon semmilyen (főleg nem illatos), a maszk anyaga szörnyű, nagyon vastag, ez nem fátyolmaszk, max. lepedőmaszk, képtelenség az arcra normálisan ráilleszteni, de még ha sikerül is, 1 perc után szedi le az ember, mert kellemetlen az egésznek a viselete. Ha már self-care, akkor legyen már jó érzés viselni. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

cslllzr

2020. szeptember 26.

Az illata nekem tetszik, viszont lehetne kicsit kevésbé erős. 5-6 perc után elkezdte csípni az arcom, azonnal levettem es lemostam a maradékot. Sajnos többet vettem, mert általában jók szoktak lenni a limitált Balea maszkok, de ennek kuka lesz a sorsa. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Kuro

2020. augusztus 5.

Csípett nagyon, ki kell dobni az összeset, aki már vett belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Csípett nagyon, ki kell dobni az összeset, aki már vett belőle!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice