Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém száraz bőrre a trópusi virágok egzotikus illatával.

Vegán

Edo88

2021. július 26.

Imádom a tusfürdővel és a testápolójával egyetemben. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Imádom a tusfürdővel és a testápolójával egyetemben. Igazi nyári illat.

HeyGirl

2021. május 11.

Nagy gyorsan szívódok be és az illata nagyon sokáig érződik. Kellemesen puhítja a kezem. Szeretem. Biztos más is illatot is kipróbálok vagy esetleg újra veszem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

tátombák

2021. március 19.

A tusfürdője számomra nem volt nagy eresztés, ez az illat valamiért kézkrémben sokkal jobban működik nálam. A munkahelyemen használom a sok kézfertőtlenítés ellensúlyozásaként. Híg állaga van, gyorsan beszívódik, de sokszor is kell kennem belőle, mert nem hidratál valami erősen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Grandma'2013

2021. március 14.

Rajtam süti illata van, nagyon finom. Az állaga kicsit vizes, lehetne sűrűbb, de szépen beszívódik pár perc alatt. Puha és hidratált lesz a kezem tőle. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 14.

elfmercina

2021. február 1.

Az állaga még egész jó volt, viszont az illata nagyon zavart. Nem is használtam el a teljes tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

LUNACICA

2021. január 19.

Imádom az illatát,mivel limitált kiadás szerintem beszerzek belőle még 1-2 daraboz,mielőtt visszahívják. :) Állagra kicsit zselésebb ,mintsem sűrű krémes,nagyon gyorsan beszívja a bőröm,nem marad ragacsos érzet a kezemen utána.Jól hidratálja még az ilyen hideg időben kipirosodott kezemet is,az illata nagyon sokáig érezhető (órákig),ami nekem nagyon tetszik.Aki szereti a "trópusi" illatokat,annak ajánlom figyelmébe. :) Icipici hátrány,hogy csavaros a kupakja,jobb lenne ha felpattintható lenne,mert így ha nem itthon vagyok mindig gondban vagyok,hogy hova tegyem a kupakot,de lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

alekszandra00

2020. december 2.

Kis méretére való tekintettel akárhova magával viheti az ember. Valóban híg az állaga, és nem is szívódik be rögtön, kicsit csúszós marad a kéz pár percig, de az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Provence

2020. szeptember 18.

Kissé híg, az illata annyira nem bűvölt el, de szépen hidratál, viszont továbbra is a citromos tesója a kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

cintialaura

2020. augusztus 7.

Gyors segítség kellett és a citrom&író, oliva illatú balea kézkrémet szerettem, úgyhogy levettem a polcról ezt. Nagyoooon nagyon finom illata van, kókuszos-virágos, és elég sokáig érződik is. Nem mondom hogy a legnagyobb hidratáló képességgel bíró krémem, de a célnak megfelel, ha szükségét érzem használom és azért segít is a száraz mancsomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Daisyyy

2020. augusztus 4.

Nagyon tetszik az illata, abszolút kedvenc, az állaga is jó, gyorsan hidratál, nem ragad, az ára is kedvező, abszolút elégedettség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol