Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

laszlo.noemi

2013. július 11.

Nekem a mandulás van meg, állagra engem a palmolive-re emlékeztetett. Egy idő után nekem túl sok volt az illata, ettől függetlenül szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

kékáfonya

2012. november 28.

Nagyon akciósan, 169 Ft-ért vettem a barackosat. Nem viccelnek, tényleg barackos. Nagyon tömény barackillata van, de kissé híg, mérsékelten habzik és kicsit szárít is. Nem veszem újra, de ennyi pénzért csodát nem vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

wanda

2012. november 3.

Nekem a barackos volt meg, eléggé mű az illata szerintem... Nem száritotta a bőrömet számottevően, de nem is volt pihe puha a bőröm utána amit leginkább elvárok egy tusfürdőtől a tisztitás és illat mellett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

ivy

2012. szeptember 29.

Az állaga tényleg különlegesen krémes, az illatuk (szerintem mindegyiké ebből a szériából) kellemes édeskés, amolyan téli illat. Én úgy vettem észre, hogy ezek azok a tusfürdők a Baleától, amelyeknek az illata a leghosszabb ideig megmarad a bőrön. A többinél ezt a tulajdonságot szerintem sokan hiányolják. Viszont valóban szárította az én bőrömet is. Aki megveszi vagy bevállalja, hogy utána testápoló, vagy felváltva kell használni valami kevésbé szárító hatású tusfürdővel,szappannal. Én az utóbbi megoldást választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

andrej

2012. augusztus 4.

A barackosat vettem meg, én nem tapasztaltam, hogy szárítana, sűrű az állaga. Nekem bevált, elégedtett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

cirmok

2012. július 9.

A diósat vettem meg akciósan, az illata miatt. Az illatát és a sűrű állagát nagyon szeretem még nyáron is, de igazuk van az előttem szólóknak, tényleg jobban szárít az átlagosnál (ez különösen azért meglepő, mert az olajtartalma miatt száraz bőrre ajánlott).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

magnes

2012. június 5.

Nekem a barackos van meg, de nekem nem tetszik az illata, bár ki lehet bírni. Az állaga finom krémes, azt gondolná az ember, hogy milyen jó a bőrnek, de fürdés után mégis majd szétreped a bőröm tőle, úgy szárít. Többet nem veszek ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

Heléna

2012. április 14.

nem a barackos van meg, hanem a másik, de jaj, nem tetszik az illata! túl intenzív, már irritáló. Hiába szagolok bele az üvegbe a boltban, itthon mikor kipróbálom teljesen más..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

hemish77

2012. március 21.

Szerettem, de egy idő után soknak éreztem a barack illatot. Most már nem venném meg.
Szárított és viszkettem tőle egy idő után.
Állagra nekem jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Szárított és viszkettem tőle egy idő után.
Állagra nekem jó volt.

Laura

2012. március 15.

jó az illata de szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

jó az illata de szárít

Antioxidánsok: Tocopherol