Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. november 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Aloe Veraával ápolja, tisztítja és hidratálja bőrét. A lávakőből származó apró ásványi szemcséket tartalmazó arcradír eltávolítja az elhalt hámsejteket. Egy ezüst-komplex segít eltávolítani a szennyeződéseket a bőrről. A krémes formula algakivonattal, fito-lipidekkel és hydro-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vizililiom

2017. február 12.

Nagyon jól radírozott, megfelelő méretű és erősségű szemcsék voltak benne. Az illata sajnos nem tetszett, ezért a pontlevonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

kabocika

2016. július 17.

az itteni pozitív vélemények miatt vásároltam. eleinte hetente 1-2* használtam, de annyira zsírosítja a bőröm, hogy csak nagyon ritkán használom már és sajnos már nagyon várom, hogy elfogyjon ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Elkofen

2016. március 18.

Tökéletes arcradír, ami kiválóan ledörzsöli az elhalt hámsejteket. Mivel elég nagyok a szemcsék és sűrűn vannak benne, így remekül radíroz és dörzsöl. Pont ezt várom el egy igazi peeling-től, (hogy ne csak simogasson). Használata után az arcbőr mégis puha és selymes lesz. Az én bőröm érzékeny, de ez a termék nem irritálja. Semmi kipirosodás, semmi pöttyök. Használata után szoktam valami maszkot, vagy kényeztető pakolást feltenni. Nem tudok rosszat mondani a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Marcsus

2016. február 23.

Nekem jobban bejön, mint az eddig használt rózsaszín Neutrogena, mert sokkal nagyobbak a szemcsék, és ha radírozni akarok, akkor nem a simogatás esik jól, hanem a dörzsi... Mintha hidratálná a bőrömet, a használata után sokkal puhább, és az én érzékeny, vízhiányos arcom is ragyog, nem fáj, nem hámlik. Az arcom bal oldalán picit viszont fáj használni, nem tudom, hogy ott a bőröm vékonyabb-e, de nem esik olyan jól. Plusz a pattijaimmal semmit sem tud kezdeni, és ugyanolyan mitesszeres vagyok, mint mielőtt felfedeztem őt. Az illata nekem tetszik, és végülis azt adja nagyjából, amire számítottam, plusz nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

nyuszimo

2016. január 10.

Több évnyi sikertelen arcradír keresés után végre megtaláltam az igazit. Az esélytelenek nyugalmával vettem le a polcról tegnap, gondoltam olcsó, ha nem jó mégsem, akkor nyugodtabb szívvel mondok neki búcsút. Ma kipróbáltam, és el voltam ájulva, egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát a barackos változat, millió kis szemcse, ami segített a hámlásra hajlamos részeken. Csak ezt fogom venni a jövőben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

pniki93

2016. január 6.

Az aloe verás valóban nem kapható már, de van sárgabarackmagos és szerencsére a hatása teljesen ugyan az!! A szemcsék nagysága és sűrűsége is tökéletes. Sok márka tanulhatná már meg, hogy mi is az az ARCRADÍR! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

dandy

2015. november 25.

Up.: Ezt nem hiszem el...végre megtaláltam a tökéletes arcradírt és tényleg nem kapható már...:((((

2015. szeptember 14.
Heti 2x használom, de ez a radír valami csoda. Normálisan radíroz, tényleg vannak benne szemcsék, nem csak elvétve, nem az van, hogy csiszatolom-csiszatolom, de nem történik semmi. :) Lemosás után a bőröm puha, sima, lélegzik! Imádom!!!! Csak ezt fogom venni ezentúl! (Az illata, vagyis inkább szaga nem túl kellemes, de mivel úgyis lemosom, ez belefér...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

2015. szeptember 14.

Kishoshi

2015. november 18.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban,majdnem elhasználtam egy egész tubust belőle,de nem igazi.Durva szemcséjű,agyagosabb jellegű radír(ami alapvetően egy jó tulajdonság),de sajnos túl krémes is mellette,számomra nem okoz tisztaságérzetet,önmagában kb. egy 0.Szóval bocsi,de én lepontozom :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Marlenka

2015. november 10.

Iszonyat jó!! Teszi a dolgát. Erre cseréltem le a Garnier 3 az egyben-ét!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Iszonyat jó!! Teszi a dolgát. Erre cseréltem le a Garnier 3 az egyben-ét!

Hygi

2015. november 5.

Eddig még csak kétszer használtam, de már az első után éreztem a hatását, simább lett az arcbőröm, szépen tisztít. Bár nekem egy kissé szárítja az orrom. de nem is baj, mert nekem a T vonalam elég olajos szokott lenni. Másra nem cserélném, ha elfogy újra meg fogom venni. 550ft-ért vettem, abszolút megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate