Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

Csipetke

2017. december 13.

Egy igazi nyári szappan. Csodás gyümölcs illattal. Sajnáltam mikor elfogyott de más milyet kellett vennem, mert páromnak nem tetszett annyira. Pedig szuper volt mint a többi Baleás szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

ladri

2016. augusztus 13.

Nagyon szeretem, fürdőszobánk állandó lakója. Vagy ő, vagy az utántöltős változata mindig hazajön velem. Nagyon jó illata van, szeretem, ahogy a kézmosásokat belengi ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

nettisreads

2016. augusztus 4.

Igazából semmit nem tudok felhozni ellene. Jó az ára, nem szárít, egész kellemes az illata, bár egy picikét azért ez lehetne intenzívebb. De míg nem találok nála is hibátlanabbat, örömmel teszem újra és újra a kosárba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

balazsdora

2016. július 27.

Felváltva szoktam venni a Balea folyékony szappanjait, de a legtöbbször ezért az illatért nyúlok. Nem szárít, jól tisztít, a gyerekeim is imádják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

ChrystalDiva

2016. július 16.

Imádom, évek óta használom. Remek az illata, nem szárít, jó az ára. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

KatalinS

2016. július 9.

Imádom az illatát, nem szárítja ki a kezemet.Nagy kedvencem, és szuper az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Imádom az illatát, nem szárítja ki a kezemet.Nagy kedvencem, és szuper az ára.

Boombapple

2016. július 1.

Amikor megvettem a boltban, azt hittem, hogy sárgadinnyés, aztán jöttem rá, hogy ez papaya. Nagyon jó az illata, kellemes és nem az a mű. Igazi természetes illat. Nagyon szeretem és puhítja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

orsesz

2016. május 21.

Szeretem a baleás szappanokat mert nem szárítja a kezet mégis lehoz minden dzsuvát, zsírt a kézről pikk-pakk, méghozzá ezt filléres áron. Rólam tudni kell, hogy nagyon kézmosós vagyok de még nekem is sokáig kitart a flakon. Az olívásat és a mézeset is szeretem, de mivel nagy mangó-fan vagyok nekem ez a kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Esztibeszti

2016. április 8.

Nem szárít, finom illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Nem szárít, finom illat :)

Vilcsi

2016. január 15.

Nagyon szeretem az illatát és a fő szempont ami miatt ajánlom, hogy nem szárítja a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.