Balea

Ár:   290 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújtó golyós dezodor etanol és alumíniumsók nélkül paradicsomi virág illattal, mely gondoskodik az ápolt hónaljról.

Vegán termék

magyaredina

2019. április 17.

Számomra fantasztikus illata van. Az izzadásgátló hatása is egész jó, az ára remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

eviszv

2019. április 3.

Az első alumíniummentes dezodor, ami működik, pedig a tesztnapon rengeteget vasaltam, majd bicajoztam, majd levezetésként megint vasaltam, mégis jól működött! Végre! Remélem, a továbbiakban is hozza ugyanezt!
Frissítés: Azért nem hozta mindig a várt eredményt. Szag nem volt, nedvesség igen. Pár hete jöttem rá, hogy a Coconut Oil cream deo-val elég jól lehet párosítani, mert az nedvesség ellen elég jó. A kettő együtt szerintem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

carolinett33

2019. február 8.

Illata nagyon jo, hatasa kozel semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Illata nagyon jo, hatasa kozel semmi

pilleriin

2018. november 4.

A valaha volt legeslegfinomabb illatú Baleás deo. Nagyon nagy kár, hogy nulla a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Erina

2018. július 13.

Mivel az egyik kedvenc virágom van a csomagolás, és az illata nagyon tetszett, megvettem. Hát nem kellett volna 🙁😂 szó szerint büdös voltam, amikor használtam. Sokáig próbáltam, mert vegán termék, de egyszerűen nem jött be. Semmi hatása nem volt, az illata is hamar elillant. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni, de hát nem minden a szép csomagolás ha a termék nem használ, nem teljesíti azt amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Ennie86

2018. június 24.

Nagyon jó illata van! :) Egy ideig valóban hatásos, de 40 fokban biztos nem ezért fogok nyúlni. Az árát tökéletesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

birdy70

2018. április 16.

nekem bevált, egész napos hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

nekem bevált, egész napos hatása van.

Kremrajongo

2018. április 7.

Nagyon jó illata van, de nekem nem használt semmit, ugyan úgy izzadtam és büdös is voltam tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Boboka89

2018. március 22.

Régóta próbálok aluminium mentes dezodort használni.Nagyon szörnyűekkel is találoztam,de ez nagyon jó kis termék,kedvező áron.Jó illata van,nem komoly sportoláshoz,vagy stresszhelyzetben,de a hétköznapokon jól teljesít.Mindehez kb.290 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kingucii

2018. február 25.

Hát, nem ájultam el tőle...
Az illata nagyon tetszik. Nem vagyok az a nagyon izzadós típus, de a Garnier mineral dezodorja jobban bevált nekem. Pár órát bír csak ki, utáni büdi lesz a hónalj. (Pedig tényleg nem vagyok az az izzadós típus)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hát, nem ájultam el tőle...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate