Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 3.

Kategória:   Hajápolók

Azonnal megkönnyíti a száraz és a vizes haj kifésülését, anélkül, hogy húzná a hajat. Használatával a haj napról napra kezelhetőbbé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

liliana95

2020. június 16.

Nehezen fésülhető fenékig érő hajam van, ami hullámos. Én felnőtt léttemre szívesebben használom, mint sok más terméket. Nekem bevált és lerövidíti a kifésülési folyamatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

itsjucus

2019. november 26.

Az illata frissen fújva fura, de utána a maga a hajamnak nagyon kellemes illata lesz.
Húgom hajára kezdtük el a Prinzessin vagy mit fújni, mert borzasztóan kezelhetetlen volt és minden reggel félóra volt kifésülni szegény sokat szenvedett mert akarva akaratlanul húztam a haját. Aztán azt nem találtam sehol, így megvettem ezt és nagyon bevált.
Ő is imádja már majdnem egy tubussal elhasznált.
Most én is ezt használom, mert pár éve elköltöztem és ahol most lakom iszonyúan kemény a víz és nagyon tönkre tette a hajam és nehezen fésűlhető, de ezzel megint olyan selymes és puha a hajam mint régen, Egyszerűen imádom. Nem kell sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Ő is imádja már majdnem egy tubussal elhasznált.

Wonderwoman91

2019. június 20.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Nekem is bejött! Teszi a dolgát, és az illata is jó.

Update: Ha másért nem is, az illata miatt el lehet fújkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Update: Ha másért nem is, az illata miatt el lehet fújkodni.

gyopar17

2019. február 21.

Hosszú hajam van, ezért naponta használok fésüléskönnyítőt... gondoltam, kipróbálom ezt is, pláne hogy szilikonmentes, meg vegán... bár ne tettem volna: a fésülést könnyíti valamelyest, viszont úgy összeragasztja a hajszálaimat, mint a legvacakabb hajlakk... a "believe in your dreams" helyett inkább azt írnám rá, hogy "believe in your nightmares"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

Loona

2019. január 4.

Van bevált kifésüléskönnyítőm (ShiKai Color Reflect Mist&Go), de amikor megláttam ezt itt, a friss vélemények között, úrrá lett rajtam a kíváncsiság, mert örültem volna, ha sikerül olcsóbb, itthon is megvásárolható alternatívát találni (a ShiKai-t iHerbről rendelem). Összességében négy csillagot érdemel nálam, mert nem rossz termék ez, de az én hajamnak kevés, ezért miután elhasználtam, visszatérek a beválthoz.

Nedves hajon, hajmosás utáni kifésüléskönnyítésre használom, és mivel nagyon vékony szálú hajam van, és a tövekre nem kerül, én ilyen terméknél nem bánnám, ha kicsit nehezítene a hajon. Ez viszont vagy húsz spriccelésnyi használatnál sem tesz ilyet, és szárítás után sem marad belőle semmi a hajamon, nem érződik sem tapintásra, sem tartásra. Érezhetően könnyíti a kifésülést, de a ShiKaihoz képest sokkal gyakrabban akadok óvatosan kibontandó, nehezebben bontható kócba (az utazós flakonomban az van, így gyakran össze tudom hasonlítani a kettőt), így pedig több időt kell a bontogatással töltenem, ha nem akarom letörni a hajvégeimet. Már eleve az állaga is vizesebb és kevésbé selymes ennek, valószínűleg az, hogy a ShiKaiban van szilikon, ebben pedig nincs, sokat számít (én nem bánom a szilikont, sőt, ilyen célú termékekben szeretem, ha van, mert jók vele a tapasztalataim). A hajvégeimen nem vettem észre változást, nem töredezik jobban, de a fentiek miatt ha ezt használom, óvatosabban és lassabban is bontok.

A flakonját kifejezetten szeretem, szép is, a pumpa is jó, így biztosan megtartom és újrahasználom, ha kiürül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Blackxentric

2018. október 5.

A hajam hátul légkondi miatt iszonyúan becsomósodik hiába van kontyban. Ha ezt használom sokkal könnyebb kifésülnöm, mint nélküle. Az illata is tetszik és az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

NagyVani

2018. október 5.

Nekem nagyon bevált ez a termék.Szuper ára van és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és nem mellesleg nagyon jó illata van és az után érezhető a hajamban is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

typical

2018. október 5.

Nekem sajnos nem nyerte el a tetszésemet.. Gliss Kur sprayeket szoktam használni, de megörültem ennek, mert a mérete miatt nagyon praktikus utazáshoz. Néhány használat után arra jutottam, hogy ugyan a fésülést valamennyire megkönnyíti (nem várok csodát ezektől a termékektől), de közben meg össze is áll tőle a hajam, ahhoz hasonló lesz az állaga, mint amikor nem öblítem ki rendesen a sampont/balzsamot. Nedves és félszáraz hajon is ezt tapasztaltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Ennie86

2018. szeptember 11.

Nagyon jó kifésülő spray!! Nekem kb csodaszer! :) Miután ráleltem be is táraztam belőle. Nagyon fincsi illata van és a hatása is csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

zorica85

2018. augusztus 25.

A gyerekrészlegen kell keresni, nem a felnőtt hajcuccok között. Egyébként szupi, megvettem, kipróbáltuk. Nem ugyanolyan az illata mint a tusinak, de fincsi. Könnyen kifésülhető vele a gubancos haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid