Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és nektarin kivonattal ápolja, kényezteti a bőrt.

renata89

2019. március 8.

Imádom a Balea tusfürdőket, ez az egyik kedvenc nyári illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Imádom a Balea tusfürdőket, ez az egyik kedvenc nyári illatom.

sailorluna

2018. augusztus 15.

üdítő, nyári illat. a nektarint érzem dominánsabbnak, de a kókusz is jelen van, nagyon fini. kedvencem lett, jól habzik, nem szárít, kedvező az ára. kár, hogy már nem árulják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Gardana

2017. augusztus 30.

Ugyanúgy szerettem,mint a legtöbb Baleas tusfürdőt!Nem szárít,árához képest kiadós,csak sajnos nem marad meg sokáig az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zahraa

2017. április 17.

Egyszer volt szerencsem probalni, tetszett, jo az illata, bar hamar elmulik.
Hidratalasi kepessege minimalis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Egyszer volt szerencsem probalni, tetszett, jo az illata, bar hamar elmulik.
Hidratalasi kepessege minimalis.

Evelin123

2017. január 2.

Jó az illata, de egyáltalán nem tartós. Fürdés után közvetlen sem volt érezhető. Bár nem is számítottam másra, a Balea tustfürdők nekem mind ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Imádtam az illatát, bár aki nem szereti az édes illatokat, annak nagyon sok lenne :) Kár, hogy már nem gyártják, de hátha visszahozzák még

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Borzoska

2016. augusztus 1.

Imádtam! Több flakonnal használtam el, miután konstatáltam, hogy nem találom többe a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 1.

HeNicolett

2016. június 7.

Finom illatú, ár-érték arány releváns. Érdemes kipróbálni, semmivel sem jobb, mint egy fa vagy baba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Luckuska

2016. június 3.

Sima tusfürdő. Jó az illata, rendesen habzik is, viszont nekem olyan érzésem van, mintha a bőrömön egy filmréteget hagyna. Bár alapvetően nem vagyok tusfürdő párti, így nem is szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

encicsipke

2016. május 27.

Nekem a Baleás tusfürdők eléggé szárítják a bőrömet, ez alól ez sem volt kivétel...a csomagolása cuki, az illata elsőre nagyon megtetszett de folyamatos használat mellett már nagyon "műkókusz és műbarack" illata volt. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol