Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gránátalma és barackvirág illattal.A hatékony hidratáló formula megőrzi a bőr nedvességét és védi a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panniiiii26

2020. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, csak nem tart sokáig.
Viszonylag nekem hamar el szokott fogyni, de igazából ár-érték arányban többet nem is vártam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, csak nem tart sokáig.

SzTamm

2020. július 17.

Többször is megvettem már, finom, édes illata van, bár zuhanyzás után nem marad meg túl sokáig. A bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

gittus0924

2019. december 25.

Nagyon tetszett az illata, jó minőségű tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Nagyon tetszett az illata, jó minőségű tusi.

dlrexqs

2019. december 13.

Egy picit szárítja a bőrömet, de alaposan tisztít és jól habzik. Az illatáért pedig odavagyok, szerencsére rajtam viszonylag sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nagyon fini édes illata van, nem irritálta a bőröm, nem is szárította igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Nagyon fini édes illata van, nem irritálta a bőröm, nem is szárította igazán.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Elégedett vagyok vele, szeretem, habár most egy másik márkát használok, de a munkahelyemen általában ilyen 300ml-es tusfürdőkkel zuhanyzok le. Utána nagyon selymesnek érzem a bőröm is. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

hadri

2019. szeptember 14.

Már számtalanszor vettem újra, olcsó, sokáig elég, jól hidratál. Bár én a gránátalmát nem érzem benne, sokkal inkább őszibaracklé illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Összességében jól tisztít, kellemes illatú, amely sajnos nem a legtartósabb (ezért a 4 csillag). De többször újra vettem már, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Vivus94

2019. július 18.

Az előttem véleményezőkhöz hasonlóan én is ajándékba kaptam karácsony környékén a vásárlásom mellé. Sokáig állt bontatlanul, néha beleszagoltam, de valahogy nem ehhez nyúltam a mindennapokban. Aztán jött egy gondolat, hogy most már el kéne használni. És az első alkalommal nagy meglepetésemre baromi jó illata volt. Nem is tudom, hogy milyen illatúnak kellene lennie papírforma szerint, de számomra nem volt túl tolakodó és élvezet volt használni. Minőségben pedig hozza az átlag Balea tusfürdős színvonalat, így tisztít, habzik, minimálisan szárít. Magamtól nem vettem volna meg, de örülök, hogy mégis kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

hedgehog

2019. július 4.

Még karácsony tájékán kaptam ajándékba a DM-be, végre elfogyott, lökögettem mindig arrébb undorítva a kád szélén. Hogy egy filmből idézek "ez büdös mint a kolera". Visszanéztem a hozzászólásokat, lehet az enyémmel volt gond, de ez a műmájer, tömény, tolakodó bűz aligha érdemes kegyelemre is, nemhogy dicséretre, így nagyon meglepődtem, hogy kaphatott ennyi + értékélést. Az én bőrömet nem szárította (jobban a többi tusinál), tisztít, igazából egy tusfürdőnél nálam az illat a meghatározó tényező az áron kívül, előbbiből -1t érdemel, de ne felejtsük el, hogy ajándék volt, szóval legyen 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.