KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gránátalma és barackvirág illattal.A hatékony hidratáló formula megőrzi a bőr nedvességét és védi a kiszáradástól.

fanniborus

2018. július 4.

Alapvetően szeretem a Balea termékeket, de tusfürdők terén még van hová fejlődniük. Egyedül az ára csodálatos, de - mivel nehezen habzik - sokkal többet kell használnom belőle egy-egy zuhanyzás alkalmával. Így már nem is annyira gazdaságos. Ráadásul szárítja a bőrt is. Biztosan nem veszem újra.

fanniborus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

bodrogibianka

2018. július 3.

Nagyon kellemes illata van, imádom. Az ára nagyon olcsó. Picit viszont szárítja a bőrt.

bodrogibianka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

dundicat

2018. június 24.

Úgy tetszett ez a doboz, hogy meg kellett vennem. Az illata nekem túl erős, és természetellenes. Azért nem kifejezetten rossz, és mivel ennyire olcsó, nem is várhat az ember csodát, ezért kap tőlem 3*ot.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Sancsa

2018. június 13.

Próbáltam már kellemesebb illatot tőle.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Próbáltam már kellemesebb illatot tőle.

Gina77

2018. június 11.

Az egyik kedvenc balea tusfürdőm, imádom az illatát. Sajnos csak nyáron tudom használni, nekem tèlen iszonyatosan szárítja a bőröm, így olyankor visszatèrek a bioderma olajos tusfürdőjèhez. De az illata miatt nincs szívem lepontozni, mindig van itthon belőle.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Anheszenamon

2018. június 8.

Egyszerűen imádom! Az illata valami csodás számomra. Mennyei. Egész nap tudnám szagolgatni. Szeretem a Balea tusfürdőket, nem szárítanak (engem legalábbis nem) és ár-érték arányban verhetetlenek.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Lovemyhair

2018. június 2.

Nagyon szuper. Isteni illata van, még másnap is érzem magamon. Nem szárít. Az ára is nagyon jó.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Kittyke27

2018. május 29.

Imadom az illatát :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Imadom az illatát :)

Sylvie9410

2018. május 28.

Örök kedvenc. Annyira finom illata van

Sylvie9410
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Örök kedvenc. Annyira finom illata van

nemethanna196

2018. május 23.

Nekem ez az egyik kedvenc Balea tusim. Az illatáért egyszerűen rajongok, nagyon kellemes és üdítő, nyárra alapdarab számomra. A minőségével is elégedett vagyok ár-érték arányban, megfelelően habzik, jól tisztít és nem okoz semmiféle irritációt. Többször újra vásároltam már, és biztosan a jövőben is használni fogom.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.