KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gránátalma és barackvirág illattal.A hatékony hidratáló formula megőrzi a bőr nedvességét és védi a kiszáradástól.

Nikolaj

2017. december 29.

Nagyon intenzív, kellemes illat. Jól habzik és nevetségesen olcsó.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon intenzív, kellemes illat. Jól habzik és nevetségesen olcsó.

hm22

2017. december 26.

imádom az illatát és mind emelett nagyon olcsó is

hm22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

imádom az illatát és mind emelett nagyon olcsó is

dikeee95

2017. december 21.

Az illata miatt vásároltam meg, nagyon pezsdítő lezuhanyozni vele egy hosszú nap után. Szokásos Balea minőség, a bőrömet sem szárítja. :)

dikeee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

bbetty

2017. december 19.

Azert ennel a termeknel velemenyezek, mert sok Baleas tusfurdot hasznaltam, de ez az illat nekem az igazi szerelem, bar a tobbit is imadtam. Annyira jo, es ez most sokaig meg is maradt a boromon, bar igy telen konnyebb a dolga, mint egy nyari szezonban. Nagyon szeretem ezeket a tusikat, hihetetlen milyen olcso es jo termekek. Soha tobbe nem fogok mas 'olcsobb' markaval probalkozni. Ez elott egy masik termek tusfurdojet hasznaltam, amitol instant viszketos-kiuteses borom lett. Ettol 1 azaz EGY! furdes utan elmult a viszketes. Csodalatos. Imadom.

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Yerzinia

2017. december 16.

Szeptember óta használom, az illata tetszik, tisztít is viszont nekem szárítja egy kicsit a bőröm, a Baleának szerintem van ennél jobb tusfürdője is, elhasználom de nem veszem újra.

Yerzinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Sepi49

2017. december 9.

Nem rég próbáltam ki a Baleás tusfürdőket, és ez a kedvencek között van! Nagyon jó az illata, jól habzik és nagyon tetszik a színe is. Az árához képest Nagyon jó a minősége, mindenkinek ajánlom az ilyen tusfürdőket. :)

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

nikiiabel

2017. december 6.

Imádom, annyira finom illata van. Nyáron vettem meg először csak rohanásban lekaptam a polcról utazás előtt, azóta már a sokadik tubussal veszem. Nagyon szeretem. Örülnék ha lenne nagy kiszerelésbe is nem csak ilyen picibe.
Viszont a kis kiszerelés is nagyon olcsó és nagyon jó minőségű!

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Viszont a kis kiszerelés is nagyon olcsó és nagyon jó minőségű!

csill87

2017. december 5.

Isteni illata van.Már a felét elhasználtam, és még mindig nem jöttem rá, hogy mire is emlékeztet pontosan;de nekem valamelyik gyümölcslére emlékeztet, ráadásul teljesen élethű gyümölcs illata van, kicsit sem mű. Imádom. Amúgy olyan mint a többi Balea minőségben. Az illata miatt viszont szinte biztos, hogy újra fogom venni.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Caesarine

2017. december 4.

Kellemes illata van, viszonylag jól habzik, szerintem az állaga is megfelelő. A színével nem vagyok túlzottan kibékülve, nekem nagyon "mű".

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

AkInImOd

2017. november 28.

Eddigi legjobb Balea tusfürdő abból a szempontból, hogy ennek tartós az illata - ami ráadásul nagyon finom! Még a fürdőszoba is 10 percig ennek az illatában úszik, nem csak a bőröm. Picit híg nekem, a színe meglepő módon mélyebb pink, kicsit tompa fuxiás - egészen jól habzik emellett. Tisztít is megfelelően. Csak az a szomorú, hogy gyorsan fogy - bár ennyiért 1 hónapig bírja napi használat mellett, és ez nekem megfelel. Biztos, hogy még újraveszem!

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.