Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gránátalma és barackvirág illattal.A hatékony hidratáló formula megőrzi a bőr nedvességét és védi a kiszáradástól.

d.anett89

2021. július 28.

Nem vált be.
Számomra büdös,és nem hosszan tartó az illata, Illetve viszket tőle a bőröm 🤢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Nem vált be.
Számomra büdös,és nem hosszan tartó az illata, Illetve viszket tőle a bőröm 🤢

Sarkanyka01

2021. február 24.

Finom illata van és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Finom illata van és nem szárít.

Panniiiii26

2020. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, csak nem tart sokáig.
Viszonylag nekem hamar el szokott fogyni, de igazából ár-érték arányban többet nem is vártam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, csak nem tart sokáig.

SzTamm

2020. július 17.

Többször is megvettem már, finom, édes illata van, bár zuhanyzás után nem marad meg túl sokáig. A bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

gittus0924

2019. december 25.

Nagyon tetszett az illata, jó minőségű tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Nagyon tetszett az illata, jó minőségű tusi.

dlrexqs

2019. december 13.

Egy picit szárítja a bőrömet, de alaposan tisztít és jól habzik. Az illatáért pedig odavagyok, szerencsére rajtam viszonylag sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nagyon fini édes illata van, nem irritálta a bőröm, nem is szárította igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Nagyon fini édes illata van, nem irritálta a bőröm, nem is szárította igazán.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Elégedett vagyok vele, szeretem, habár most egy másik márkát használok, de a munkahelyemen általában ilyen 300ml-es tusfürdőkkel zuhanyzok le. Utána nagyon selymesnek érzem a bőröm is. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

hadri

2019. szeptember 14.

Már számtalanszor vettem újra, olcsó, sokáig elég, jól hidratál. Bár én a gránátalmát nem érzem benne, sokkal inkább őszibaracklé illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Összességében jól tisztít, kellemes illatú, amely sajnos nem a legtartósabb (ezért a 4 csillag). De többször újra vettem már, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.