KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő gránátalma és barackvirág illattal.A hatékony hidratáló formula megőrzi a bőr nedvességét és védi a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dius89

2018. április 18.

Az üzletben megtetszett az illata, használat közben már kicsit túl édes. Jól habzik, nem szárít, ax illatát még zuhany után is érzem egy ideig.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Panettone

2018. április 5.

Jó illata van, nem szárìt, de nem is hidratál, semmi extra, bár nem is várnom el ezért a pénzért. A változatosság kedvéért vettem meg.

Panettone
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Neyerdua

2018. március 27.

A Balea tusfürdők közül ő az egyik kedvencem!
Nem szárít, nem is hidratál, jó az állaga, végülis csak egy átlagos tusfürdő...
Az illata az, ami miatt nekem nagyon bejön! Törölközés után is érzem magamon. Szeretem! :)

Neyerdua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

A Balea tusfürdők közül ő az egyik kedvencem!
Nem szárít, nem is hidratál, jó az állaga, végülis csak egy átlagos tusfürdő...

Eperhercegno

2018. március 7.

Szeretem a Balea tusfürdőket, olcsó és jó. Ezért még a párom is odavan :)

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Szeretem a Balea tusfürdőket, olcsó és jó. Ezért még a párom is odavan :)

lilbenike

2018. március 3.

Isteni finom az illata nem szárított nagyon szeretem!

lilbenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Isteni finom az illata nem szárított nagyon szeretem!

Moniko

2018. február 20.

Nagyon jó illata van, már többször is újravettem, jól habzik viszont hidratálni nem hidratál..

Moniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Mars93

2018. február 19.

Az illata szuper, jól habzik, de sajnos kissé szárítja a bőrömet.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Az illata szuper, jól habzik, de sajnos kissé szárítja a bőrömet.

Dana1983

2018. február 18.

Rendben van ez a tusfurdo, csak nekem tul eros az illata.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Rendben van ez a tusfurdo, csak nekem tul eros az illata.

Sassy

2018. február 17.

Az illata nagyon jó, viszont picit szárítja a bőröm.

Sassy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Az illata nagyon jó, viszont picit szárítja a bőröm.

vivien88

2018. február 17.

2018.02.17.
nem rég vettem ujra! még mindig imádom az illatát és tök jó a hideg téli estéken vissza emlékezni a jó időre és az egész nyaralásra!!

Minden nyaralasra olyan tusfurdot valasztok amit eddig meg sosem hasznaltam. Iden ot vittem magammal! Csodas illata van es a myaralas is jol sikerult.. barmikor ha nosztalgiazni van kedvem ot fogom hasznalni a furdesnel! Imadom!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

2018.02.17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.