Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2017. június 19.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő hibiszkusz és nektarin illattal.

gittus0924

2017. április 30.

Alapvetően jó illata van, de már számomra is a kicsit túl mű kategóriába esik, ezért 4 csillag. Amúgy semmi baj nem volt vele, nem szárított, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

olefin94

2016. december 28.

Nekem nagyon tetszett az illata, a színe szokatlan volt, de megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Nekem nagyon tetszett az illata, a színe szokatlan volt, de megszoktam.

-Agi-

2016. augusztus 30.

Ez a típus nekem sem jött be annyira, mint a többi, az illata túl tömény, túl mű, nem volt jó érzés használni, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Luna1024

2016. július 14.

Szeretem a Balea tusfürdőit. :) Ennek nagyon finom, élethű illata van, tényleg egy lédús barack jut eszembe róla! Őszintén szólva nincs benne túl sok "extra", viszont amit egy tusfürdőnek tudnia kell, azt maximálisan teljesíti: lassan fogy, könnyen habzik, kevés is elég belőle, és engem nem szárít. Mondjuk nem is hidratál, szóval a szárazságra hajlamosak azért vigyázzanak vele. Az illata nagyon sokáig megmarad a bőrön, amit személy szerint imádok. És hát a nagy mennyiség mellé nagyon baráti ár jár, ami minden Balea tusfürdő sajátja. :) Ajánlom, igazi gyümölcsös, friss, nem émelyítő illatú nyári tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

MsKors

2016. július 9.

Már két fürdés után túladtam rajta, olyan iszonyúan szárított... Komolyan, viszketett és húzódott mindenem. Anyunak odaadtam, Ő is így járt vele, aztán nagy nehezen elfogyott folyékony szappanként...
Ha ingyen adnák sem kérném, pedig a Balea termékekkel nagyon meg vagyok elégedve, csak ez lóg ki a sorból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

AkInImOd

2016. június 24.

Ugyancsak 249 forintos árért szereztem be a dm-ben. Finom, nem tolakodó, cukorkás illatú - viszont sokkal tovább érződik a bőrön, mint az elődje. Szépen tisztít, de nem ragad rá a bőrre, ami nyáron igen csak fontos. Az érzékeny, száraz bőrt sem kezdte ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

zami86

2016. június 2.

Finom illat, fura szín. Tipikus Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Finom illat, fura szín. Tipikus Balea.

nyrktlin

2016. május 29.

Imádom a gyümölcsös illatokat, főként nyárra. Ez az első Balea tüsfürdőm (korábban nyertem egyet, de az illatát nem bírtam elviselni, így arról nem tudok nyilatkozni), és eléggé "elmegy" kategória. Elég híg, az illata is hamar elmúlik, talán egy kicsit szárít is (hogy nem hidratál, az biztos) és nincs meg a használata után az a nagyon szuper, "hű de tiszta vagyok"érzés. Sokat dicsérik a Baleás tusikat, ezért többet vártam, hiába volt csak 250 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

7ot

2016. május 22.

Az illata flakonból és fürdésnél nekem túl tömény, utána már kicsit visszafogottabb. Rajtam elég tartósnak bizonyult, néha már kicsit idegesített is. Egynek elment, újra nem kéne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 22.

d.nikcsi

2016. május 17.

Az összes Balea tusit imádom, de ez egyszerűen nem habzik....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Az összes Balea tusit imádom, de ez egyszerűen nem habzik....

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol