Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2016. július 29.

Kategória:   Tusfürdők

AnnaR

2019. november 23.

Hát nekem ez nagyon nem tetszett. Tisztít, de alig habzik, az illata egy idő után, műanyag és borzalmas. Tömény. Pedig mikor beleszagoltam az üzletben, frissítőnek hatott. Sajnos csalódás... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Tigrincs

2019. november 18.

Finom, de nem túl tartós illata feldobja a nyarat. Olcsó, bár picit tényleg szárít. Sokszor vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

salvi02

2019. augusztus 9.

Nyárra tökéletes! Friss, citrusos illat
Az ára is jó, nyilván nem várhatjuk el hogy órák múlva is érezzük az illatát, de a célnak megfelel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nyárra tökéletes! Friss, citrusos illat

elfmercina

2019. május 23.

Olcsó áron nagyon meg voltam vele elégedve, többször is vásároltam, leginkább a nyári hónapokban.
A kisebbik kiszerelését pedig utazásokkor vittem magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

A kisebbik kiszerelését pedig utazásokkor vittem magammal.

angie91

2018. december 10.

Csak úgy, mint a többi Balea tusfürdő, ez is nagyon megéri az árát. Kellemes illatú, közepesen jól habzik és egészen jók az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Alida93

2018. november 27.

Nagyon jó, illat, nagyon jó állag. Nekem nem szárít, jól habzik, egyszóval szeretem. Csak azért nem 5 csillag, mert sajnos nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

eilthyr

2018. november 25.

nyáron, a hőségben remek reggeli/délelőtti, élénkítő hatású, frissítő tusfürdő volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

silence

2018. november 20.

Nyáron nagyon szerettem használni ezt a friss, citrusos, hűsítő illatú tusfürdőt! Télen kicsit melegebb illatokra vágyom.
Hozza a Baleától már megszokott jó minőséget, kiváló tisztító hatás, kellemes állag, és könnyű eloszlatni. Nekem picit szárítja a bőrömet, mint a legtöbb Balea tusfürdő, de ez nem zavart különösebben, mert amúgy is minden tusolás után testápolózok :-)
Jó minőség baráti áron! Csak azért 4-es, mert ettől sokkal finomabb illatú tusfürdői is vannak / voltak a Balea-nak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Nikuczi

2018. november 5.

Elsősorban az illata miatt választottam, nagyon szeretem a savanykás, citrusos illatokat. Ár-érték arányban tökéletes. Nem szárítja a bőröm, kellemes érzést hagy maga után. Gyakran szoktam vásárolni, mert semmivel sem rosszabb, mint ami dupla ennyibe kerül a márkanév miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Bereibi

2018. szeptember 9.

Az illata szuper! De végül a folyékonyszappan adagolóban végezte, mert 2 nap után olyan száraz volt a bőröm tőle, h testápolóznom kellett :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Forrás: ITT