Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

sunbazsi

2014. július 21.

Szeretem és használom is a Balea tusfürdőket, de ez sajnos az én bőrömet kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Happiness28

2014. július 14.

Télen használtam , akkor szeretem ezeket az édesebb illatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Télen használtam , akkor szeretem ezeket az édesebb illatokat :)

Picur01

2014. április 24.

Nagyon olcsó, jó a csomagolása, könnyen nyitható. Az illatát nagyon szeretem. Egyáltalán nem szárít. Kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

szivoszal

2014. február 22.

akciósan vettem 269 forintért. röhejes összeg mint ahogy a teljes ára 300 forint :D vettem egy ilyet meg egy limitáltat. persze ki is próbáltam. isteni finom illata van, nekem nem mű :) tényleg könnyen nyitható-zárható-adagolható. azt hiszem megtaláltam az otthoni hétköznapi olcsó és jó tusfürdőt.
ui. engem nem szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

ui. engem nem szárít

godori

2014. február 6.

Finom illat, amit fürdés után még egy ideig érzek is a bőrömön. Nem szárít és nem is hidratál, viszont baromi olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

magnes

2014. január 15.

Olcsó és az illatát imádom, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 15.

Olcsó és az illatát imádom, de nagyon szárít.

dorcus89

2014. január 8.

Nagyon kellemes illat, nem szárít, baráti az ára is. Ami nagyon pozitív az a csomagolás, végre egy tusfürdős doboz amitől nem törik le a körmöm, nem csöpög ki a tusfürdő, nem folyik ki belőle túl sok, és könnyen nyitható-zárható. Számomra hihetetlen, hogy mennyi tusfürdőnek silány a csomagolása, illetve nem praktikus. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

antonelly

2013. december 15.

..szeretem ezt a tusfürdő márkát, mindig vásárolok belőle, a teljes illat kollekció megvan.. nem viszketek tőle, kellemes az illata valamennyinek .. nekem bevált és az ára is kedvező .. :)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Trixi

2013. július 12.

Ár-érték arányban szuper, szeretem az illatát. Kicsit szárít, testápolózni kell utána, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Szerafin33

2013. július 12.

Ez egy olcsó tusfürdő. Alaposan tisztít, nem szárít. Ennél több nem is kell, megéri az árát. És imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Niacinamide