Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: black_cico, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Maracuja illatú krémtusfürdő.

Ella

2017. április 24.

Férjem egyik kedvence volt, én is nagyon szerettem. Ár-érték arányban nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Jó az illata csak hamar elillan amit bánok , de ettől függetlenül még szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Teniko

2016. január 19.

Jó illatú, nem szárít, de nem tartós a bőrön. Árban nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Jó illatú, nem szárít, de nem tartós a bőrön. Árban nagyon jó!

Kinguci23

2016. január 16.

Imàdom ezt a tusfürdőt!Régebben kettesével vettem!Az egyik kedvencem a baleàtól,de sajnos màr rég làttam a dm-ben!Tartós az illata,krémes és jól tisztít!!Nem tudom lehet-e kapni még egyàltalàn.Ha újra làtom tuti veszek belőle egy pàrat!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Nyárra tökéletes illat. Nem lett a kedvencem, de kellemesen hűs-hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Nyárra tökéletes illat. Nem lett a kedvencem, de kellemesen hűs-hatása van

babyface

2015. augusztus 5.

talán az egyetlen balea-s tusfürdő ami nem jött be, pechemre 2 flakonnal is van otthon... eleinte én is szerettem, de mostanra az illata elég műnek hat, szárít és piros foltjaim is lettek tőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Reniii

2015. július 3.

Ez az egyik kedvencem. Mindig válogatok, hogy épp melyiket használjam a sok Balea-s tusfürdőm közül és nagyon sokszor téved erre a kezem. :) Incsi-fincsi. Megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

zsoxcore

2015. július 3.

Úgy vettem észre, hogy ezek a tusfürdők csak illatban térnek el egymástól. Nem szárítanak, fürdőrózsával tökéletesen habzik, nem irritál, ár-érték arányban tökéletes és mindig előrukkolnak új illatokkal. Ez a tusfürdő számomra tipikusan nyári illatú termék, ezért az utóbbi hetekben elég sokszor nyúltam ehhez a termékhez. Az illata számomra leginkább a tipikusan édeskés, gyerekrágóra / gyerekcukorkára emlékeztetett. Elégedett voltam vele, szuperül tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

meaviolet

2015. június 19.

Hol Pez cukorka, hol maracuja illatú. :D Régóta kiszemelt volt már, szeretek vele fürödni, vidám, fincsi illata van - sajnos megmaradni nem nagyon marad fürdés után, de nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

MissKB

2015. június 13.

Nagy Balea tusfürdő rajongó vagyok, elég sokat kipróbáltam már, a többségük nagyon tetszett, de ez valahogy nem volt az igazi. Először nagyon tetszett az illata, aztán nagyon meguntam, olyan édes és zavaró volt. Inkább valami gyümölcsös gyerekeknek való rágóra emlékeztetett. Végül beleöntöttem a folyékony szappan adagolóba és szurkoltam, hogy minél hamarabb elfogyjon... de nem szárított, ezért jár a 3 pont....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Színezék. Lila színű.