Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Élvezze az egyedülálló tusfürdő üdítő almavirág illatát. A gyengéd hydro gél formula tápláló olaj gyöngyökkel a bőrt extra adag nedvességgel látja el és megbízhatóan megvédi a kiszáradástól.

2015. február 20.

Jó minőség jó áron. Ugyanazt tudja mint a többi olajgyöngyös Balea tusi, nem szárít, fürdőrózsával elég takarékosan használható és jól fel is habosítható. Ennek az illata nem annyira jön be mint mondjuk a gránátalmásé, de ez is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

NixonB

2014. november 4.

A hagyományos Balea tusfürdőknél kicsivel jobb minőség, plusz 100ft-ot talán meg is ér az extrább olajos formula. A legjobban azt szerettem benne, hogy nem az "csúszós" állagú. Amit hiányoltam azaz almavirág illat, nagyon halványan éreztem csak. 3 csillag a jutalma.
Bővebben róla a blogon:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 4.

Bővebben róla a blogon:

blilla91

2014. szeptember 25.

Sokkal jobb minőségű, mint a sima balea tusik, kicsit többe kerül és 250ml-s, de mivel sokkal kevesebb is elég belőle, így jobban megéri, mint a 300ml-s simák. Nagyon tetszik az állaga, viszont megmondom őszintén, én alig érzem az illatát, olyan mintha nem is lenne, vagy csak annyira semleges számomra, h észre se veszem. De legalább nem szárít a simákkal ellentétben, úgyh ebben is jobban teljesít, ugyanakkor mégsem kerül annyiba mint a márkásabbak. :) És tök jól néz ki ez a zöld-rózsaszín csomagolás, öröm ránézni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

lavender

2014. augusztus 20.

Ebből soha többet. Szabályosan csúszós lett tőle a bőröm zuhanyzás után, nem habzott, és az illata is inkább az almaecetre emlékeztet, mintsem az almavirágra... Nem emlékszem mennyi volt, vagy hogy mi ütött belém, amikor ezt választottam. A fürdőkád szélén fog porosodni, amíg egyszer a kukában nem landol. Két pontot kap, mert irritációt legalább nem okozott, mint pár másik Balea termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

tittus

2014. június 28.

Hát. Én valamiért az almás-fahéjas olajos-radírozó tusiból indultam ki, amikor megvettem ezt, mivel az egyáltalán nem szárította a bőrömet, sőt. Gondoltam húúú, olajgyöngyök, dejóó, és még az illata is olyan kellemes, friss, tavaszi. Na, kábé az első-második tusolásig tartott a lelkesedésem, mivel kiderült, hogy: 1. tusolás közben iszonyat büdös rohadó-virágporos szaga van; 2. az olajgyöngyök nálam semmit nem érnek, utána a bőröm, mint a pergamen, még nyáron is, szerintem szárít rendesen. Nem is habzik rendesen, de akkor legalább lenne olajos, vagy valami. Egy félpont levonást mégis visszavonok, mert tusolás után megint finom illata lesz. Ez egy sima zselés Balea tusfürdő, de akkor már megveszem a "hagyományos" olcsóbb verziót, azoknak az illatuk is el van találva legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

jud678

2014. május 8.

Most fogyott el, nagyon elégedett voltam vele. Bevallom a Balea-tól nem számítottam ilyen jó tusfürdőre, ez nagyon tetszett. Kellemes illat, szín, apró olajgyöngyök. A bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

rocksteadycat

2014. március 5.

Soha egy Balea tusfürdővel sem volt bajom, egészen idáig. Nem tudom miért, de marja-csípi a bőrömet. Többször próbáltam vele tusolni, azt gondolván hogy a bőröm van kiszáradva, de nem ez a gond.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

black_cico

2014. március 5.

többször szagolgattam már az üzletben, de nem dobtam hanyatt tőle magam, így mindig inkább hagytam, de legutóbb a Balea felhozatalból mégiscsak őt hoztam el, mert a többit már kicsit unom, már igazán újíthatnának :/
nos nem kellett volna, alig várom, hogy elfogyjon, sűrűbb zselés állaga van, felhabzik stb.. minden rendben vele, de az illata nekem nagyon nem tetszik és tulajdonképpen unalmas, szeretem mikor zuhi közben feldob egy fincsi tusi mesés illata, de ez olyan snassz :D
egyedüli pozitívum, hogy nem szárít, na agyon azért nem hidratál.

update: mínusz még egy csillag, ez vmi rettenet, öröm ünnep lesz ha elfogy, az illata kezd irritáló lenni és zsíros bőrt csinál..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

egyedüli pozitívum, hogy nem szárít, na agyon azért nem hidratál.

cslb

2014. február 23.

nem rossz kis tusfürdő ez :) jól tisztít, kellemes az illata (bár én az intenzívebb illatokat részesítem előnyben), tetszenek benne a kis olajgyöngyök is.. ezért is vettem meg, mert olyan kis aranyos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Audrey80

2014. január 11.

Nem nagyon veszem észre, hogy jobban hidratálna, mint a többi Baleás tusfürdő, drágább is. Az illata szolid, kellemes, de semmi különös nincs benne, tisztít és ennyi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose