Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 7.

Kategória:   Tusfürdők

Édes-cukros mályvacukor illattal, mely védi a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

lara02

Korcsoport: < 18
2019. május 20.

Tipikusan az a tusfürdő amire ránézek és egyből jobb kedvem lesz, mellesleg az illata nem csak nekem jön be. Ahhoz képest, hogy kisebb kiszerelés nagyon sokáig eltartott. Picit jobb lett a bőrőm állapota tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 20.

Noyko

2019. április 16.

Csajos kiszerelés,illatban hozza amit vártam. Nem tartós,de kellemes addig amíg érezni az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

hdori23

2019. február 24.

Ajándékba kaptam szeretem az illatát,nem szárítja a bőröm. Elég "nagy" kiszerelés, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

pulikaa

2018. december 25.

Nagyon szerettem az illatát, aki nem szereti ezt a fajta édességet, annak nem ajánlom. A vége felé már nehéz volt kinyomni a flakonból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

rekaviragm

2018. november 27.

kár, hogy fürdés után hamar elillan az illata. az állaga is kicsit fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

kár, hogy fürdés után hamar elillan az illata. az állaga is kicsit fura

yukari99

2018. november 10.

Nem igazán érezni az illatát, semmi extra nincs benne, kivéve talán a csomagolást. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

bachmankrisztina

2018. július 23.

Nincs intenzív illata, de fürdés közben nagyon jó ez a fincsi illat:) sokat kell belőle használni, viszont ennyiért nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Spvirgi

2018. május 29.

Ajándékba kaptam igazából, édes illata van, engem nem zavar egyszer használtam mert használat közben semmit nem érezni belőle utána főleg semmi...
A vízbe szoktam tenni belőle, habfürdőnek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

A vízbe szoktam tenni belőle, habfürdőnek jó lesz.

Ppet

2018. május 20.

Nincs valami intenzív illata, konkrétan alig erzem mikor fürdok :( nem vagyok a tusfurdo illata maradjon sokaig a bőrömön felfogás híve, kenek magamra igy is elég illatot, de azert ezt a magam szórakoztatására sokaig szagolgattam volna napközben :D
Viszont valóban tápláló, ennél a nagyon vizkoves viznel ami nálunk van se szaritja a borom, ami valójában fontosabb, mint az illatanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Luna1024

2018. március 24.

Sajnos ez már nem az első eset, hogy kicsit "átverve" érzem magam a Balea tusfürdőkkel kapcsolatban, értem ezalatt azt, hogy a boltban flankonból szimatolt illat egészen más, mint amit fürdés közben a szobában/bőrömön érzek. :( Ennek a boltban nagyon finom, édeskés, igazi pihe-puha, habos-babos illata volt, kicsit Treacle Moon Marshmallow Heaven-módon, de annál egyszerűbben, gondoltam fürdéshez megteszi, jött is velem haza... Vízzel érintkezve sajnos nem volt ennyire kellemes az illata - egyrészt sokkal kevésbé intenzív, mint gondoltam, egyáltalán nem marad meg a bőrön, másrészt szintetikusnak is éreztem, a "műanyag" illatokat meg én szívből utálom... Fél tubusnál annyira megcsömörlöttem tőle, hogy végül kézmosásra és borotválkozásra használtam el, de még így is alig akart elfogyni, mintha valami "véget nem érő folyadék" lenne a flakonban, vagy nem tudom... :D Nekem a többi tusfürdőnél kicsit több kellett belőle, mert alig habzik, nem is éreztem azt a tisztaságot, mint más tusik használatával, emellett engem kicsit szárított is, de nem extrém mértékben - bár hadd tegyem hozzá a korrektség kedvéért, hogy extraérzékeny bőröm van, könnyebb összeszámolnom, hány tusfürdő van, amelyik NEM szárít, mint azt, amelyik igen...
Az ára Balea-ár, ezt mindenképp értékelem, ráadásul ezért az összegért elég nagy mennyiséget kaphatunk, szóval ha valakinek tetszik ez az illat, ennek biztosan örül, mert sokáig elég. Nem katasztrofálisan rossz, de én nem fogom újravenni, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.