Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. január 4.

Kategória:   Tusfürdők

Édes-cukros mályvacukor illattal, mely védi a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gomoripetra

2022. május 31.

Az illata számomra a vége felé inkább émelyítő volt, de egyébként fincsi tusfürdő. Elhasználtam, de nekem nem feltétlenül köszönt vissza a megszokott DM saját márkás minőség. Szerettem vele fürdőzni, de nem habzott úgy, ahogy én azt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

lara02

2019. május 20.

Tipikusan az a tusfürdő amire ránézek és egyből jobb kedvem lesz, mellesleg az illata nem csak nekem jön be. Ahhoz képest, hogy kisebb kiszerelés nagyon sokáig eltartott. Picit jobb lett a bőrőm állapota tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Noyko

2019. április 16.

Csajos kiszerelés,illatban hozza amit vártam. Nem tartós,de kellemes addig amíg érezni az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

hdori23

2019. február 24.

Ajándékba kaptam szeretem az illatát,nem szárítja a bőröm. Elég "nagy" kiszerelés, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

pulikaa

2018. december 25.

Nagyon szerettem az illatát, aki nem szereti ezt a fajta édességet, annak nem ajánlom. A vége felé már nehéz volt kinyomni a flakonból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

rekaviragm

2018. november 27.

kár, hogy fürdés után hamar elillan az illata. az állaga is kicsit fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

kár, hogy fürdés után hamar elillan az illata. az állaga is kicsit fura

yukari99

2018. november 10.

Nem igazán érezni az illatát, semmi extra nincs benne, kivéve talán a csomagolást. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

bachmankrisztina

2018. július 23.

Nincs intenzív illata, de fürdés közben nagyon jó ez a fincsi illat:) sokat kell belőle használni, viszont ennyiért nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Spvirgi

2018. május 29.

Ajándékba kaptam igazából, édes illata van, engem nem zavar egyszer használtam mert használat közben semmit nem érezni belőle utána főleg semmi...
A vízbe szoktam tenni belőle, habfürdőnek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

A vízbe szoktam tenni belőle, habfürdőnek jó lesz.

Ppet

2018. május 20.

Nincs valami intenzív illata, konkrétan alig erzem mikor fürdok :( nem vagyok a tusfurdo illata maradjon sokaig a bőrömön felfogás híve, kenek magamra igy is elég illatot, de azert ezt a magam szórakoztatására sokaig szagolgattam volna napközben :D
Viszont valóban tápláló, ennél a nagyon vizkoves viznel ami nálunk van se szaritja a borom, ami valójában fontosabb, mint az illatanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Barnás sárga.