Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 19.

Kategória:   Tusfürdők

Egzotikus csokoládé illattú tusológél, mely védi a bőrt a kiszáradástól.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

hadri

2019. szeptember 14.

Csoki illat nyami :) diétázóknak tilos használni ezt a terméket, mert utána tuti édességért rohannának :D A tubusa nem a legpraktikusabb volt, de ettől függetlenül nagyon szerettem. Kár, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

sztinke

2018. szeptember 24.

Ajándékba kaptam. Igaz, hogy imádom az édességeket, különösen a csokis dolgokat, de nem kozmetikumokban...ehhez képest már szinte minden márkából kaptam ajándékba ilyen jellegű illatokat. :D Őszintén szólva nekem az illata borzasztóan sok, így nem is használom szívesen. Valahogy elfogyasztom a télen, mert olyankor még mindig könnyebben viselem az illatát. Ami jó benne, hogy nem szárít és megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Pogo

2018. június 11.

A kislányom figyelt fel rá a DM-ben, megszagoltuk és azonnal megvettem. Általában 4-5 féle tusfürdő van itthon a fürdőszoba polcon, de ezt csak ő használhatja:)) Fürdés után kellemes csokiillat felhő van, a bőrén még reggel is érzem :) Egész jól habzik, de sajnos nemsoká elfogy és már nem láttam az üzletben, kár érte. Ha lenne még, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Ppet

2018. május 20.

Egyszerűen annyira magára vonja az ember figyelmet ez a jo kis csomagolás... hihetetlen édes. Az illata inkabb csokipuding volt számomra, terhesen hasznaltam, veszélyes jatek mert a fürdős élmény utan egyből megkivantam a csokit!
Nagyon jo, erős illat, nem nagyon tartós, es csakúgy mint a marshmallow párja, ez is táplálja a borom. Annyira remelem, hogy legközelebb találok ilyet a dm-ben, mert o lenne az első tusi, akihez ragaszkodom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

vivien88

2018. február 17.

nagyon szerettem de már a közelemben lévő dmekben egy darabot sem találok belőle.. nem készítik már? :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Alex0920

2018. január 24.

Teljesen meg voltam vele elégedve, nagyon akciósan jutottam hozzá, annyi pénzt bőven megért, de amúgy sem drága termék. Az illata kellemes és nem viszkettem tőle, ami nálam nagyon fontos szempont. Valszeg nem fogom újravenni, mert szeretek próbálgatni termékeket és annyira nem tette magát nélkülözhetetlennek nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

netti1990

2018. január 12.

A csomagolása nagyon csajos :) Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrömet.Zuhanyzás után érzem egy kis ideig a bőrömön az illatát.Számomra egy kicsit műcsoki illata van,ezért -1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Lory

2018. január 1.

Nagyon finom csoki illatú,szintetikusság és mű mellékillatok nélkül.Maga a tusfürdő,egy normál állagú,közepesen habzó,átlag tusfürdő ami teszi a dolgát.Az illata a fő erénye,ami nálam bejött.Csomagolása is aranyos,ajándéknak is kiváló.Én is adtam ilyet ajándékba a lányomnak is és nagyon örült neki,nála is betalált :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

SzL

2017. december 25.

A Marshmallow ugymond párjaval együtt vettem meg.
Illatra nekem nem teljesen a csokit juttatja eszembe, inkább egy bögre kakaó ami elsőnek beugrik róla.
Zuhanyzás közbe beteríti a fürdőt, viszont bőrön szinte egyáltalán nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

A Marshmallow ugymond párjaval együtt vettem meg.
Zuhanyzás közbe beteríti a fürdőt, viszont bőrön szinte egyáltalán nem érezni.

vivienlovesit

2017. december 4.

Szintén tömény, de mégsem geil csokoládé illat! ♡
A régebbi Sweet Wonderland (BALEA) "utódja", de már ezt sem lehet kapni sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Szintén tömény, de mégsem geil csokoládé illat! ♡

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.