Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 15.

Kategória:   Tusfürdők

Tusolóhab zöldcitrom és pink grapefruit illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Noyko

2019. március 20.

Jobb, mint sajttortás társa,de nekem valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Jobb, mint sajttortás társa,de nekem valahogy nem az igazi.

despina

2018. november 11.

Eltűnt ;((( pedig imádtam. Feldobta a zuhanyzásaimat. Nincs műillata, nem gejl, hanem csak frissítő, vidám rózsaszín grapefruit hab. Az illata pedig nálam csak a fürdő ajtajáig tart, aminek kifejezetten örültem (mert nem szeretem, ha a parfümöm illata keveredik a tusfürdőével/ testápolóéval).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

fanni06

2018. július 27.

Imádtam, újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Imádtam, újravenném.

cseresznye007

2018. július 1.

Egy baja van hogy nem marad meg az illata sokaig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Egy baja van hogy nem marad meg az illata sokaig.

ninahf

2018. május 21.

Nagyon jó grapefruitos illata van, szép rózsaszín a hab és sokáig érezni az illatát. Már sokadszorra veszem újra, olyan igazi nyári illat és kifejezetten tetszik ez a hab állag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Maji

2018. január 29.

Szerintem nagyon jópofák ezek a fürdőhabok :)
A Krémmánia blogon volt az egyik kedvences videóban a vaníliás társa, ami egyből megfogott és fel is kerekedtem megvenni. A DM-ben végigszagolgattam őket a polcon és ennek az illata valami álom, így hát ő jött velem haza. Engem a Hubba bubba rágó illatára emlékeztet, egyszerűn mennyei! :)
A használata kellemes, borotvahabszerű az állaga, könnyű eloszlatni a testen. Amiért mégis lepontozom az az, hogy nem marad meg az illata és nem tisztít megfelelően véleményem szerint, ami egy tusfürdőnél azért elég fontos szempont. Emiatt csak 3 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Szerintem nagyon jópofák ezek a fürdőhabok :)

Freegine77

2018. január 22.

Eszméletlen jó illata van, nálunk mindig van belőle itthon. Nagyon szeretem a puhaságát, és nem szárítja a bőrömet, nem is kell testápolót használni utána, persze ez nyilván bőrtípustól függ. Örök kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Marcsus

2017. december 21.

Nagyon finom, gyümölcsös illatú tusfürdő, szép a csomagolása és a rózsaszín-fehér habkeverék is. Nekem még ebben a hideg időben is jobban tetszett, mint a cukros-édes testvérei, kicsit visszahozott nekem a nyárból :) Az egyetlen bajom, hogy nem érzem magam tökéletesen tisztának tőle, pont az állaga miatt, de ez abszolút ízlés kérdése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

minimano81

2017. szeptember 15.

Nyárra tökéletes! :) Irtó finom illata van, sokáig elég, és árban sokkal kedvezőbb, mint a Nivea társa..... nekem bejött :) Tényleg kicsit nehéz kinyomni...de ennyi az össz negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Peppertree

2017. szeptember 7.

Kevés is elég belőle. Intenzív, finom illata van. A pumpáját nehéz nyomni, főleg vizes kézzel. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate