Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 15.

Kategória:   Tusfürdők

Tusolóhab tiarévirág és kókusztej illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lexiii

2019. május 14.

Nyárra szeretem gyors zuhanyozásnál az ilyen tusolóhabokat, ennek pedig az illata is olyan nyári. Nem az a kifejezetten naptej illat, engem mégis arra emlékeztet. Nagyon kellemes érzetű habot nyom ki és viszonylag sokáig elég volt. Hidratálni nem hidratált, viszont nem is szárított. Szívesen elhasználtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Noyko

2019. április 30.

Harmadik (Balea) tusfürdőhabom,az első kettő engem nem nyűgözött le annyira,úgyhogy nem vártam sokat. Aztáááán,uh,de mennyei!!!! Ez tényleg szuper,az illata is különleges. Örülök,hogy végre meg van bennem is az AHA érzés a habok iránt. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Picieri

2019. március 2.

Finom illata van, kemény a habja, engem nem szárít.Az illata rövid ideig még érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

b5bea

2019. január 27.

Erős hab jön ki, finom az illata, kemény, de a bőrhöz gyengéd a hab. 1 kis fújás is elég nagy adag hab, sokáig elegendő. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

netti1990

2018. november 19.

Tetszik a csomagolása :) Az illata szuper :) Zuhanyzás után egy kicsi ideig érezni lehet a bőrömön.Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

ivor

2018. november 5.

A Balea habtusfürdőihez hasonlóan teljesen rendben van ez a termék is, bár itt éreztem némi mű-illatot, de nincs jelentősége, mert az illata ezeknek a termékeknek nem tart sokáig amúgy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Eszti22

2018. október 28.

Nem rossz kis termék, de nekem hiányzott a tusfürdő érzet a használata közben, így egy pár használat után úgy döntöttem hogy inkább borotvahabnak használom, arra tökéletes :D az illata kellemes, az állaga meg tényleg olyan mint egy borotvahabnak, így számomra tusfürdőként nem vált be, de hálistennek el tudtam használni más célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Freegine77

2018. október 17.

Imádom ezt a habos állagot, és az illata is isteni. Nem tologatom a borotválást sem, mert fürdés közben simán le lehet tudni az ilyen jellegű termékekkel! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Brbgi

2018. július 18.

Nagyon tetszik ez a hab állag és az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Nagyon tetszik ez a hab állag és az illata is.

Mona29

2018. július 17.

Nem egy csodaszer, de szeretjük. Az illata nagyon finom, de nem marad meg sokáig a bőrön. Maga a hab nem hidratál, de nem is szárít, irritációt nem okozott. A gyerekek imádják a habot kinyomni és magukra kenni, szinte mindig ezt kérik tusoláshoz. A flakon ennek ellenére is viszonylag sokáig tartott. Ár-érték arányban szerintem egészen jó, főleg akciósan, így biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate