Balea

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briu, Módosítva: 2024. február 26.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai arckrém Peptidekkel és Acacia Collagen hatóanyaggal. Csökkenti a ráncokat* és feszesebbé teszi a bőrt**. Támogatja a bőr saját kollagéntermelését. Fiatalosabb kinézetű, erősebb szerkezetű arcbőr. A fiatalosabb és erősebb kinézetű bőrért: az éjszakai arckrém aktívan javítja az arcbőr feszességét és rugalmasságát. Háromszoros lifting hatásával feszesít**, határozottabb arckontúrokról gondoskodik**, továbbá csökkenti a ráncokat*. Peptidekkel támogatja a bőr saját kollagéntermelését és természetes módon védi a kollagénvesztéssel szemben. Acacia Collagen növényi kollagénalternatívát, valamint ligetszépe- és makadámiaolajat tartalmazó formulája támogatja a bőr barrier funkcióját és hosszantartóan hidratál**.

*36 alannyal végzett in-vivo vizsgálat eredménye 4-hetes használatot követően **36 alany saját értékelése alapján, 4-hetes használatot követően

Lufipufi1992777

2024. március 22.

A nappali változatát használom éjszakára,nekem bőven elég,a nappali is bőven testes krém az én kombi bőrömnek,csak jót tudok róla mondani.. imádja a bőröm,reggelre kisimult,feltöltött arccal nézek a tükörbe,közepesen szívja be az én bőröm,de amúgy sem nagyon szereti beszívni amúgy a krémeket🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ engem a parfüm benne nem bánt,imádom az illatát! Rengeteg krémet próbáltam,g&g-től a drága kategóriáig,semmivel sem tudnak nekem többet adni,mint ez a kis krém 2000ftért!❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

Antioxidánsok: Arginine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Arginine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.