Balea

Ár:   899Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Ár:   899Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Élénkítő fluid kombinált, zsíros bőrre

Glicerin és varázsmogyoró kivonatának köszönhetően tökéletese hidratálja a kombinált, zsíros bőrt, miközben mattítja azt.

Zsinka

2017. június 8.

Kukába végezte. Nem mattit, sőt egy merő ragacs lett a fejem pedig többször próbáltam de amikor pattanások is kijöttek rajtam akkor betelt a pohár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Vizililiom

2017. február 12.

Kellemesen hűsít, frissít. Az én bőröm kicsit nehezen szívta be, elég ragacsos volt még percekkel utána is, és nem is tapasztaltam, hogy mattított volna. Tényleg csak arra volt jó, hogy felfrissítsen. Az illata engem az uborkára emlékeztetett, ami eleinte furcsa volt, de később megszoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Babakalacs

2016. augusztus 25.

Kiárusításon vettem 300 forintért és nem bántam meg. Nem használom rendszeresen csak amikor eszembe jut, de akkor nagyon jól esik az arcomnak. Kombinált bőrőm van, ezt a krémet nagyon gyorsan felsívja, és én úgy vettem észre, hogy mattít is. Puha és egészséges külsejű tőle a arcom és az illatát imádom. Nem venném újra nem élek ilyenekkel de egynek nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

rena96

2016. augusztus 18.

Akciósan vettem 600 forintért...Háááát csodát nem vártam, végül is mattít de a szaga engem WC illatosítóra emlékeztet...Nem rossz, de nem is jó. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

katemoss

2016. június 8.

Reggelente arcmosás után szoktam be kenni vele az arcomat, gyorsan beszívódik. Csodát ne várjunk tőle nem leszünk tőle fittek és üdék, de ártani nem árt. Újra venni nem hiszem, hogy fogom, inkább kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Kamillavirag

2016. április 15.

Eddig csak a hasonló mattító krém volt meg, most együtt használom a kettőt. Kicsit már túl mű az illata, pedig a krémét még szerettem, és önmagában tényleg nem valami sokat ér, csak fényes leszek tőle, de együtt egész jól működnek, szép puha lesz a bőröm és olyan "friss" érzésű. Elhasználom, újravenni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

grizus

2015. november 26.

Én úgy használom, hogy egy tégelybe rakom és teafaolajat csöpögtetek bele. Ettől tejesebbé válik a színe, persze zöld marad. Ezzel kenegetem aztán a pattikat meg a szőrtelenítés utáni pirosságokat, amiket sajnos el szoktam vakarni és így sebes a bőröm. Hat rá. Önmagában nem sokat tud ez a gél, de mint vivőanyag, kiváló az illóolajhoz és mindössze 600 pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

loju

2015. november 17.

Egész jó kis gél, könnyen felszívódik, finom az illata, nem irritálja a bőrt. Egyenlőre jóban vagyunk! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

illesbb

2015. szeptember 14.

Kb 2 hónapja használom. Nem kell tőle csodát várni, de nekem tetszik, az árát megérte! Nekem az illata olyan zöldalmás, kicsit mű, de még nem zavaró. A kiszerelése nagyon tetszik és a zselés állaga is. Kicsit morzsolódik, de nem vészes. Smink alá is jó, kellően hidratál. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Mossyka

2015. július 26.

Tavaly vettem, de egy darabig pihent a polcon, mert azt hittem ettől ragyásodok. Idén újra elővettem és huzamosabb ideig használtam, de most egyetlen pattanást sem okozott. Az illata egész kellemes és egy negyed pumpálásnyi pont elég az arcomra. Én viszont mattító hatást egyáltalán nem tapasztaltam, sőt nálam ezek a gél állagú krémek még fokozzák a zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.