Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Hajápolók

Erősen igénybevett, töredezett hajra ajánlott hajregeneráló kúra.

2015. február 20.

A Gliss Kur fekete tubusos, hasonló kinézetű pakolására kerestem olcsóbb alternatívát, így kipróbáltam ezt is és az olajos változatot is. A kettő közül ez teljesített gyengébben (a Gliss Kur hatásával az olajos sem ér fel, de azért közelíti), igazából semmi extrát nem tapasztaltam, átlagos hajpakolás-hatása volt nálam, szerintem nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

dobo.letti

2014. június 13.

Nagyon puha a hajam a használta után. Még amikor vizes akkor érzem hogy mennyire selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

claudia

2013. április 21.

Régebben vettem de mostanáig rá sem néztem. Délután hisztirohamot kaptam miután megláttam meddig van eltöredezve a hajam. Idegbajomban fogtam az itthoni fodrászollót és levágtam vagy 15-20 centit belőle muszáj volt na meg hát nagyon felidegelt, hogy akármit és akármennyi cuccot használok egy hónapnál tovább nem bírja a hajam, feladja és rohamtempóban töredezik pedig nem vasalom se semmi. Az egész tubust elhasználtam, de szerintem jól tettem. Hihetetlen puha és fényes lett a megmaradt hajam. Olyan mint a selyem de komolyan még sosem volt ilyen. Kifolyik a kezemből *.* Mintha polírozva lenne brutál aranyfényben csillog a vörös sörényem. Kár hogy nincs nagy kiszerelésben, viszont minden hajmosáshoz venni egyet meg drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

mili

2013. március 7.

Megvettem, kipróbáltam de nem hinném, hogy sűrűn a kosaramban fog kikötni. 400 ft-ba kerül, a haj nagyon puha tőle, könnyen kifésülhető. Egy alkalomra volt elegendő ez a kis 20 ml-es tubus. Lenne nagyobb kiszerelésben, akkor állandó lakója lenne a fürdőszobámnak, de így nem, mert elég drága. Ettől függetlenül jár az 5*, mert nagyon szépen regenerálta a hajam, az összetevői is elég jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

Macilány

2013. január 28.

Egyszeri hatása fenséges (hidratált, selymes, pihe-puha stb.). Hosszabb távon nem túl költséghatékony, akkor inkább egy jó balzsam hajvégápolóval. Szőkítés, vagy nagyobb igénybevétel után üdítő feltöltődés a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

gwendolen

2013. január 25.

Hát én olyan szkeptikus vagyok, mert szerintem a töredezésen sokat változtatni nemigen lehet, az inkább függvénye a belső állapotoknak és a külső behatásoknak. Nálam inkább az előbbi domináns, így az ilyen homival úgy vagyok, hogy meglátjuk-kipróbáljuk.
A mérleg eddig: felére ugrott össze a göndör hajam (csigákban) miután rajtahagytam, ez elég jó indikátora annak, hogy hidratál vagy sem. Plusz nagyon puha lett. Ez eddig két alkalom használat, szóval nem minősíteném csodaszernek, az inkább függvénye a hosszabb távnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Phytantriol, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Phytantriol h I al 2 2

Alanine a I h

Az aleuritsav sellak fő összetevője, kb 35%-ban tartalmazza. A parfümiparban kiindulási anyagként használják a pézsmás aromák készítéséhez.