Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Dezodorok

Hatásos védelem az izzadás ellen,hosszantartó száraz bőr.Nyugtatja és védi az érzékeny hónaljbőrt.

Noyko

2019. január 16.

Nekem nagyon középszerű. Az illata egynek elmegy,a külcsíny tetszik. Ellenben egy idő után az illata fullasztó,és ha nem rázod fel,akkor mint itt sok komment is mutatja csúnya fehér foltokat hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

viviendiamond91

2018. május 8.

Az illata nagyon jó, nekem kicsit hajaz a Secret deókra. Használat előtt fel kell rázni és kevésbé hagy fehér réteget a hónaljon, bár ez attól is függ ki mennyit fúj magára. Nem egy csodaszer de teszi a dolgát, 6-8 óra alatt 2x fújtam és jó volt, nem szárítja ki a hónaljat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

kicsidiocska

2018. március 20.

Finom illatú, hatékony dezodor, az ára is kedvező. Szerintem ez az eddigi legjobb deóm, ár-érték arányban legalábbis biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

cattitude

2018. március 12.

sajna nem nagyon jött be, szörnyű fehér réteget hagyott a bőrömön és a ruhámon is. nem tudom emiatt, mennyire hatásos, mert egyből lemostam. legalább nem drága és az illata is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Kingácska0807

2017. december 16.

Abszolút öt csillagos.Használat előtt érdemes jól felrázni. Nagyon finom illata van. Elnyomja a kellemetlen szagokat. Meglepően tartós is. Nem hiszem,hogy le fogom cserélni, mert nagyon jó árban van, és kísérlet mentes is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Lunora

2017. november 21.

Szeretem ezt a semleges, púderes illatot. Többször újravettem pontosan ezért mert én hamar megunok egy illatot de ennek "nincs". Nem nyomja el az éppen adott parfümöt és teszi a dolgát. Nálam ez a befutó és az örök kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

Beya93

2017. október 20.

Imádom!! Nagyon szeretem a Balea dezodorjait, de ez valami szuper! Krémes-púderes illat ami sokáig tart, nem vagyok izzadós de ha meg is izzadok csak a dezodor illatát érezni, még a ruhám is teljesen átveszi. Nem hagy fehér foltot se. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

mancus2

2017. augusztus 14.

Én nagyon szeretem, sokszor újra vettem, pedig az nálam nagy szó, mert eddig sosem tudtam elhasználni egy izzadásgátlót sem, mert kb. a felénél mindegyiknél hozzászokott a bőröm és már semmit sem ért. Az igaz, hogy először csupa hintőpor vagy mi lett tőle minden, és hirtelen majd meg fulladtam, de ha fújás előtt felrázom akkor szuper kis cucc :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Anett15

2017. július 6.

Nagyon szeretem. Egész nap érzem magamon a kellemes púderes illatát. Rendszeresen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Boombapple

2017. július 2.

Nem vagyok egy izzadós típus, de imádom a dove original illatát és ahhoz hasonlót kerestem cruelty-freeben. Az illata hasonlít, ugyanolyan kellemes. A hatása nekem tökéletes. Ami gond vele, hogy foltot hagy a ruhán és nagyon fullasztó, ha sokat fújok, így kitapasztaltam, hogy mekkora nyomóerő kell, hogy ne haljak bele egy-egy fújásba. Így jobb, de fújás közben azért nem veszek levegőt, ha nem muszáj. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.