Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A különböző környezeti hatások erősen igénybe veszik bőrünket. A Balea 7 napos energia ampullakúra frissességet és hidartáltságot kölcsönöz a bőrnek. A kúra 3 féle ampullát tartalmaz, melyek értékes hatóanyagai megnyugtatják, felfrissítik, végül vitalizálják az arcbőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsófi84

2015. március 14.

Nem rossz. Nekem az illata túl erős mindhárom típusú ampullának, de a 3. tényleg elég büdi. Irritációt nem okozott, és szerintem tényleg jobban néz ki a bőröm kb úgy a 3. nap után. Kipróbálom a többit is, de lehet, hogy visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

feredith

2015. január 20.

5 hónapja kezdtem el dolgozni, sajnos sokszor kell éjszakáznom, és hiába a többlépcsős, gondos arcápolás, sajnos a kevés alvás, sok kávé, stressz megteszi {negatív} hatását. 25 évesen úgy gondoltam, egy ilyen kúra biztosan segít kicsit felfrissülni, kisimít, feltölt, élettel telivé teszi a télen amúgy is fakóbb bőrömet. Hát nem. Konkrétan semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Se nem árt, se nem használ. Valami komolyabb szérum után kell néznem. Ezért a {nem} hatásért drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

electropanic99

2014. november 7.

Én végigcsináltam belőle egy kúrát még a nyáron augusztusban, szép volt tőle a bőröm - nagyon sápadt vagyok alaphangon, mint a többhetes vízi hulla :) - "hatása" ahogy tapasztaltam nekem kb. 1 hónapig tartott. Most nekivágok a második tesztnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

LiviV94

2014. augusztus 28.

Az első 2 adag illata nagyon tetszett, az utána jövő rémes szagú. Ráadásul nagyon sok pattanásom lett, pedig száraz bőröm van. Nem csináltam végig, mert elment tőle így a kedvem. Lehet, csak nekem nem jók az ilyen olajos szerek az arcomra, mindenesetre én csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

kpityike

2014. március 15.

Ajándékba kaptam (mert kértem :) ). Nagyon kellemes volt használni. Az ampullákban lévő mennyiség bőven elég volt az arcomra, a nyakamra is jutott belőle, finom illatúak voltak és a bőröm egy pillanat alatt beszívta a szérumokat. Jót tett a bőrömnek, de hatása sajnos nem tartott túl sokáig. Nagyon erős négyes, mert azért nem csodaszer, de tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színezék. Lilás piros.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.