Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hajápolók

2-perces hajfénykúra gránátalma illattal, Color & Care formulával. Csodás ragyogást, bársonyos puhaságot és gyönyörű struktúrát kölcsönöz a festett vagy színezett hajnak, egészen a hajvégekig. Használatával a haj visszanyeri fényét és könnyebben fésülhető. Gránátalma és goji bogyó kivonattal hidratálja a hajat, Repair-Komplex ápoló formulával védi a káros környezeti hatásoktól. Szilikonmentes. Vegán termék.

Laura

2018. június 26.

Balea termékhez képest elég erős. Megmondom őszintén azt hittem semmit sem fog érni, ehhez képest maxot nyújtott. A termékcsalád többi tagját nem próbáltam, ezt is csak úgy véletlenül találtam meg leértékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Kamerion

2018. március 4.

A balzsam és a sampon nagy kedvencem ebből a fajtából, kíváncsi lettem erre is. Sikerült egy kicsit kinyírnom a hajamat, kellett valami erősebb ápoló. Igyekszem a tövekre nem tenni belőle, rajta hagyom a hajamon pár percig, utána alaposan leöblítem. Nekem bejött, bár szerintem nem ad mást vagy többet, mint a balzsamja. Sampontól is függ szerintem, de a mindenmentes Balea sampon után használva nálam nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Olív

2018. március 1.

Első használatkor feltűnt, hogy valami kellemetlen szaga van. Először azt hittem, elillan ez a fura szag, de nem... A hajamon szerencsére már nem éreztem szárítás után. Puha lett a hajam tőle - másnapig. Aztán zsírosította, elnehezítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

dORcJ

2017. május 30.

Az illata finom, puha lesz tőle a hajam, de nekem nagyon zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Az illata finom, puha lesz tőle a hajam, de nekem nagyon zsírosít.

Noncsikaaa

2017. április 24.

Fura, de ennek a termékcsaládnak a balzsamja sokkal többet tud! Pakolásnak nagyon gyenge, alig vártam, hogy elfogyjon! Többszöri használat után sem volt számottevő látszata, csak addig volt jó míg a hajamon volt, aztán mintha semmit nem tettem volna rá. Abszolút átlagos termék, biztos van, akinek használ! Az ára egyáltalán nem rossz, és elég kevés kell belőle. Egy próbát azért szerintem megér, nem lehet sokat bukni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

aalexaa

2016. április 22.

Mivel visszatértem a vegyi hajfestékekhez, kerestem valami színvédő cuccot, és erre esett a választásom. Jó kis termék, puha lesz tőle a hajam, kevés is elég belőle. A színvédelemről nem nagyon tudok nyilatkozni, mivel azóta használom, hogy újra befestettem a hajam, nem tudom, hogyan kopna nélküle, de így nem fakult látványosan. Az illata valami isteni, szerintem grapefruitos, csak azt sajnálom, hogy nem marad meg a hajon, ahogy lemosom, eltűnik az illat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

magichand

2015. december 11.

Egész jó kis cucc, jó puha, illatos a hajam tőle. Azért csodát nem kell tőle várni, de ápol. Az összetevői nem olyan szépek, így csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.