Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

Sampon festett, színezett hajra

Gránátalma és goji bogyó kivonatokkal. B3 és B5 vitaminokkal ápolja a hajat.

Sarkanyka01

2021. február 24.

Nem segített a hajszínem megőrzésében, bár ez annak is betudható, hogy a vörös az mindig nagyon ereszti a színét. Illata ennek is nagyon finom, mint az összes többi Balea samponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

sarkanyfogvetemeny

2021. február 23.

Nagyon sokáig egy bizonyos sampont használtam, így tavaly elkezdtem kísérletezni másokkal. Az alanyok között ez volt a leggyengébb, bár az orromnak bejött, a hajam és a fejbőröm már máshogy nyilatkozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Sajnos ez a sampon nekem nem vált be. Hajmosás közben is éreztem, hogy nem habzik eléggé, de szárításkor vettem észre, hogy nagyon szárazzá, szállóvá, fénytelenné tette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

AnnaR

2020. december 25.

Beszaladtam az első drogériába mert kellett egy sampon és a nagy sietségben ezt kaptam le a polcról. Csak miután megvettem, azután láttam, hogy festett hajra való... Sebaj, elhasználom. Az illata tubusban jó, utána nem nagyon érezhető, de én ezt nem bánom. Nem rossz, de szeretnék egy tartalmasabb sampont ennél.
Szerintem ezzel búcsúzok majd el a Balea samponoktól. Olcsók, jók, de egy idő után mindig kiütközik a hibájuk (ennek az a baja, hogy korpásít), ha egy kicsit is kényesebb a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Kitsyke

2020. szeptember 16.

Nem szárít, inkább zsírosodott és összeállt a hajam tőle, kicsit viszketett a fejbőröm és nem éreztem tőle tisztaság érzést sem! Maradok a schaumanál egyenlőre!!! Tusfürdőként se jó, mert kb olyan mintha rühes lennék annyira vakarozom tőle...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Szabina82

2020. május 3.

Az illata isteni, de hajmosás után sajnos nem igazán érzem. A hajamnak sokkal intenzívebb tőle a színe, a tapintása puhább, selymesebb. Felváltva használom a mentás Baleás samponnal, mivel ettől hosszabb távon korpásodik a fejbőröm. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

ninahf

2020. február 28.

Kb. két hónapja használom, ugyanúgy 4-5 naponta mosok hajat, szóval erre nem volt kihatással, szépen tisztít, bár én mindig kétszer mosom meg :)
A balzsammal együtt használom, de mivel annak nem találtam az oldalát ezért ide írom le, hogy az is elég jó, nekem elég az ápolása, de egy erősen szőkített hajra szerintem kevés lenne.
Mindkettőnek finom édes illata van, nem tolakodó, de sajnos nem is nagyon marad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Cdorcci

2020. február 6.

Nagyon bejött! Többféle sampont vettem már, de eddig részemről messze ez a legjobb.
Nagyon nem gondoltam volna, elég szkeptikusan álltam hozzá, de nagyon bevált.
Az illata nem hivalkodó, könnyen kifésülhető a hajam, csillog, és nem zsírosodik. Simán tovább bírja a hajam mosás nélkül, mint eddig bmelyik más samponnal.
Remélem később sem csalódok, egyelőre jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Nagyon nem gondoltam volna, elég szkeptikusan álltam hozzá, de nagyon bevált.
Remélem később sem csalódok, egyelőre jár az 5 csillag.

Renus

2019. december 6.

sajnos ez a sampon egyáltalán nem volt jó.
másnapra vállalhatatlanul zsíros lett a hajam tőle, brutálisan korpás is lettem tole.
illata az mesés, gumicukorra emlékeztet.
kár érte, mivel nagyon jó az ára és kiszerelése is.
ez csak 2 csillag az illata miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

sajnos ez a sampon egyáltalán nem volt jó.
illata az mesés, gumicukorra emlékeztet.
kár érte, mivel nagyon jó az ára és kiszerelése is.
ez csak 2 csillag az illata miatt

tátombák

2019. augusztus 15.

Volt már Balea sampon ami csúnyán kiszárította a hajamat és a bőrömet is, azóta mindig kicsit félve nyúlok a tubusos gyümis változatokért.
Nekem bejön az erős illata, kár, hogy nem tartós. A hajam sima, fényes, könnyen fésülhető lesz tőle, nem érzem szükségét a balzsamozásnak. Pozitív csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.