Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. június 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Feszesítő hidrogél arcmaszk görögdinnye kivonattal és hialuronnal.

Dorina07

2021. november 2.

Szerintem jó kis termék. Használtam már jobb maszkokat is, de az árához képest nem mondanám rossznak. A maszk anyaga egy kicsit érdekes, de nem irritálja az arcbőrt. A használata után puha lett a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

umpalumpa

2021. január 17.

Na, ez ingyen sem kéne újra. Annak ellenére, hogy a hatása jó volt, az összetevői elég szépek és jók, olcsó is, csak túl macerás a használata. A hidrogél anyag hideg és rajtam nem melegszik fel. Csúszik le, mintha olajjal kenték volna, a szérum túl folyós és csöpög, ha igazítanám a képemen, akkor meg elszakad. Az a merevítés a csomagolásban külön idegesítő. Egy rakás csomagolást vettem és dobhattam ki.
Maradok a szövetmaszkoknál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

Maradok a szövetmaszkoknál..

bendi13

2020. december 26.

Posvadtdinnye szaga volt, nagyon sok a macera ezzel a hidrogél maszkkal, pedig jól simulnak a bőrre. Kicsit csípte is az arcom. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

pingu

2020. szeptember 21.

Nekem tetszett ez a maszk. Tény, hogy a gélben úszik az egész zacskó, de én ezeket a maszkokat 2x szoktam használni, mert bőven marad az első után is cucc benne. Az illata nekem tetszett és bár a maszk anyagával kapcsolatban szkeptikus voltam teljesen jól működött. Nem irritálta és szárította a bőröm sem, egy fél órás relax élményhez tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

bongi

2020. szeptember 10.

A várt hatást hozza, de a gél nagyon híg, folyt a nyakamon, meg mindenfelé és fele a tasakban maradt. A kék beautfy effect baleás fátyolmaszk jobb és olcsóbb is. Az illata elég semmilyen, a parfümöt akár ki is hagyhatták volna belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.