Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Termálvízzel és tengeri alga kivonattal, száraz bőrre

A Balea hidratáló arcmaszk termálvízzel és tengeri alga kivonattal már a felvitelt követően intenzíven hidratálja a száraz bőrt. Csökkenti a feszülés érzetet. A napraforgóolaj lipiddel és a shea vaj védik a bőrt a kiszáradástól és támogatják a természetes védelmi rendszerét. Bőre érezhetően simább és bársonyosabb lesz. A B5 provitamin hidratálja, nyugtatja a bőrt és támogatja annak megújulását. A termálvíz gazdag ásványi anyagokban és frissíti a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Juccimo

2021. november 7.

Az utóbbi években már szinte teljesen átszoktam a fátyolmaszkokra, és a látókörömet is kitágítottam, kipróbáltam, mi található a Baleán túl. De azért nem felejtem el, hogy ezekkel a tasakos kis pakolásokkal kezdődött nálam anno az arcpakolás-arcmaszk mánia, ami mára elég rendes méreteket öltött, így néha-néha ma is bedobok pár tasakot a kosaramba, ha a DM-ben járok. Ez a nedvességpótló maszk is gyakran megtalálható a készletemben, főleg hidegebb időben szeretem ezeket használni, ha úgy érzem, hogy fáznék egy fátyolmaszk alatt, vagy tényleg csak 10-15 percem van az arcpakolásra, és sajnálnék egy fátyolmaszkot elpazarolni. Erre a mai napig megfelel ez a kis tasak, vannak tényleg semmit nem érő tasakos Balea maszkok is, de ez a nedvességpótló változat szerintem alkalmanként egy kis extra hidratálásnak nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Pipex77

2021. július 1.

Én kimondottan kedvelem, sőt, naponta használtam pici adagokban arckrémként.. nem bátotta a bőröm és nagyon jól hidratál. Fontos, pici adagokban. Nekem a száraz bőrömet egy hónapos kúra alatt helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Mea26

2021. március 30.

Nagyon rossz! Büdös, szárad is tőle az arcom. Utána kell hidratálnom. Akkor még mi értelme? Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

stimea

2020. május 21.

Nekem a 8 ml rengeteg, kb hàromszorra hasznàlom el. Kellemes illata van, nem csíp, nem irritál. Úgy hasznàltam,ahogyan a csomagolàson írjàk tehàt nem mostam le csak letöröltem a felesleget,amit a hatódiő utàn nem szívott be a bőröm. A hasznàlata utàn szèp, egysèges, hidratàlt bőr lett az eredmèny azonban muszàj voltam arcot mosni,mert borzasztó zsíros rèteget hagyott a bőrömön ez a maszk. A hatàsa nem tart valami sokàig de quick fixnek teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

SimonO

2019. november 15.

Elsősorban a homlokomra tettem fel, hidratálva ezzel a T-zóna arcbőrét. Ennél többet nem nyújtott az arcomnak.
Az alkoholt kiéreztem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Az alkoholt kiéreztem belőle.

lilaszilva

2019. június 16.

Nekem is termálvizes, aloe-verás változatban van meg. Eddig még csak az egyik tasakot használtam fel, de nagyon sok volt benne, szóval sokkal több alkalomra elég szerintem, mint ahogy rá van írva. Hangyányit csípett az elején, de az is elmúlt, nekem nem okozott irritációt. Mikor lemostam, száraz volt és húzódott a bőröm, szóval picit mérges lettem, mert egy pakolásnál pont nem ezt várja az ember. Viszont eltelt pár óra és csodák-csodájára kiderült, hogy bizony rendesen hidratált, egészen csillogott is az arcom.. A hatása nagyjából 2-3 napig tartott. Nem rossz termék, az illata is isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Bbbianca

2019. április 20.

Kíváncsiságból vettem meg.
Nekem az a 8ml nagyon sok volt egyszerre.
Miután leszedtem a felesleget az és egy kicsit átmaszíroztam nagyon friss érzetet adott az arcomnak.
Az illaza kellemes. Talán egy kicsit puhább lett az arcom.
Mielőtt újravenném még kipróbálok mást is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Kíváncsiságból vettem meg.
Nekem az a 8ml nagyon sok volt egyszerre.
Az illaza kellemes. Talán egy kicsit puhább lett az arcom.
Mielőtt újravenném még kipróbálok mást is..

Horvathangelika1

2019. február 2.

Kicsit másabbbak az enyémnél az összetevők. Az első tasakot még úgy-ahogy elhasználtam,az utasítás szerint tettem az arcomra, de a maradékot le kellett mosnom,olyan zsíros maradt az arcom,és semmi különösebbet nem csinált vele.
Tegnap este megint használtam,mindenhova vékonyan felkentem . Vártam kb fél órát,míg beszívódott,majd letöröltem . Az államon gyulladt pattanások lettek,miközben előtte nem volt ott semmi.. fájt is. Bekentem teafa olajjal és aloe verával,mostmár sokkal szebb. Ez a kis sz-ar meg a kukába végzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Traumeel

2018. december 26.

Nekem termálvizes, aloe-verás van ebből a termékből, iszonyatosan csíp, mostanában minden arcmaszk csípi a bőrömet, nem tudom melyik összetevőjére vagyok érzékeny :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Panni21

2018. október 7.

Az enyémnek már más a csomagolása, de a neve ugyanez, szóval feltételezem, egy termekről van szó.
Korábban egy koreai maszkot használtam heti 2-3 alkalommal, de mivel azt egyedül külföldön tudom beszerezni, elkezdtem keresgélni az utódját.
Ezt a maszkot eddig egyszer használtam, nagyon meg vagyok elégedve. Mindössze annyit vittem fel, amennyit a bőröm azonnal felvett (mondjuk ez sem volt kevés), reggelre teljesen beszívódott, és gyönyörűen feltöltötte az arcom. Még a szemkörnyékem is sokkal üdébbé tette, nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel, egészen biztosan venni fogok még.
Kb 3 használatnyira saccolok egy tasakot, tehát 2x8ml 2 hétig elég majd. Ár-érték arányban utolérhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Algae Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology