Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Szappanok

A Balea antibakteriális folyékony szappan higiénikusan tisztítja és ápolja kezeit.

adra

2020. április 6.

Hát igen, botrányosan szárít, sokáig és sokszor mosok kezet, 3 hét használat után cafatokban hámlik a tenyerem. Fontos megemlíteni, hogy nem antivirális, csak antibakteriális, tehát a vírus ellen nem jó, de ugyanolyan jó, mint bármelyik másik szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

bernadettu

2020. március 25.

Csak azért vettem meg, hogy nyugtassam magam az antibakteriális hatásával, engem nagyon szárít, nekem csalódás ez a szappan, a célra azért megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Tina5578

2019. november 16.

Tetszik az illata és nem szárít.Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Tetszik az illata és nem szárít.Nekem bevált.

Panni21

2018. szeptember 28.

Több hasonló jellegű szappant próbáltam több márkától, amióta ismét előjött egy enyhébb ekcéma(szerűség) a kezemen. Ár-érték arányban felülmúlta a drágábbakat, ugyanis ez volt az egyetlen, aminek a használata (meg persze állandó krémezés) mellett nem romlott tovább a helyzet, sokkal kevésbé szárít, mint más szappanok. Most már biztos, hogy csak ezt fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

kismadár

2018. szeptember 11.

Kellemes, visszafogott illatú szappan. Teszi a dolgát, nem szárít, olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Kellemes, visszafogott illatú szappan. Teszi a dolgát, nem szárít, olcsó.

Makk Zsuzsó

2017. július 25.

Kellemes illatú szappan, különösebben nem éreztem, hogy szárítana, mondjuk nem is ezzel mosom állandóan a kezem. Meg amúgy is sűrűn krémezem, mert ekcémás vagyok. Olcsó, jó, de tényleg jó lenne, ha lehetne utántöltőt kapni hozzá.
Viszont nem tudom, hogy az INCI-ben melyik összetevő felelős a fertőtlenítő hatásért. Tudja valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

picurcica

2016. november 29.

Meg vagyok vele elégedve, többször is újravetem. Szárít, de más antibakteriális terméknél is tapasztalni ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

eliana10

2016. augusztus 27.

Konyhában elengedhetetlen, tisztít, kissé szárít, de el lehet nézni neki. Kissé drágább, mint a márkatársai, de még bőven belefér. Többször újravettem már, és marad is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nikita0828

2016. március 5.

én nem vagyok elégedett a termékkel, szörnyen szárítja a kezemet. Várandósságom miatt vettem meg, hogy ha nyers húst, vagy akármit fogok, legyen itthon antibacis cucc. Ha ezt tudom, hogy ennyire szárít biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

kgyrk

2016. február 17.

A sminkecseteim tisztítására szoktam használni, mert nem habzik annyira, viszont antibakteriális hatású, erre a célra nekem tökéletes! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid