Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Rózsa és maracuja illatú tusfürdő.

A hidratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól, és az illata a kellemes zuhanyzást biztosít.

native

2018. július 3.

Semmi extra. Régen kaptam. Szép színe van, és egész jó az illata, ami sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

era0229

2017. december 11.

Csomagban kaptam, illata erős férfias de gyorsan beszívódik és hamar elillan az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

netti1990

2017. június 4.

Ma használtam el.Nagyon finom illatú,zöld színű tusfürdő.Nagyon jól habzott,jól tisztított.Zuhanyzás után egy ideig éreztem a bőrömön az illatát.Tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Kingucii

2016. december 28.

Most is lehetett kapni és milyen jó! Nagyon finom illata van, szerintem nőies és egyáltalán nem férfias. Finom édes illata van. Szép zöld színe van, nagy habot csinál. Nekem tetszik!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Mundow

2016. december 25.

Most is lehet kapni ajándékszettben. Az illata férfias és elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Most is lehet kapni ajándékszettben. Az illata férfias és elég intenzív.

ClauMau

2016. december 10.

Ajándék szettben vettem magamnak, nagyon meg vagyok vele elégedve. Remélem nem fog kifutni a tél végével, mert tervezek belőle még venni :) *A habja nagyon vicces, először megijedtem tőle, mert ennyire intenzív zöld tusfürdővel még nem találkoztam, még a habja is zölden buborékol, de hozzá lehet szokni*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Ildika76

2016. december 4.

Tavaly télen is naaagy-nagy kedvenc volt nálunk a Frozen Breeze nevű párjával együtt. Idén is ezekkel indult a hűvös időszak. Nagyon jó illata engem mindig felfrissít és ami számomra nagy előnye, hogy nem szárítja ki a bőröm. Hidratálásról nem nagyon beszélhetünk, de legalább nem szárít! Nemcsak a csomagolás tetszik, de szeretem a tusfürdő színét is. És a habja.....imááádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

csokibeka

2016. október 29.

Az első Balea tusfürdő, amit utálok :D Egyáltalán nem tetszik az illata, páromnak passzoltam, de ő is alig nyúlt utána...nagyon nehezen fogyott el. Egyébként jól habzik, tetszik a színe és a csomagolása, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

cattitude

2016. október 29.

egyszerűen imádom ennek a tusfürdőnek az illatát, főleg edzés után és nyáron. annyira sajnálom, hogy nem vettem belőle legalább még kettőt, csak reménykedni tudok, hogy esetleg egyszer visszatér még a dm-be :(

missouri

2016. október 15.

Semmi extra. Az illata egyáltalán nem tartós, ahogy a többi balea tusfürdőnek sem, és nem is különösebben kellemes. Csak azért adok 2 pontot mert szinte ingyen hajigálják az emberek után (annak idején glamour napokon + végösszegi kuponnal vettem pár féle balea tusfürdőt nagyon olcsón, arra jó volt hogy kipróbáljam és aztán sose vegyek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol