Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2013. április 7.

Kategória:   Tusfürdők

A rebarbarakivonatot tartalmazó krémes receptúra hidratálja és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.

pilleriin

2017. január 17.

Ezt nagyon visszasírom, remélem visszatér még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Ezt nagyon visszasírom, remélem visszatér még.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

bokros

2012. április 9.

Én is nyáron használtam. Az illata eléggé furcsa volt. Ennek ellenére jól felfrissített, mint mindegyik Balea tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

Ophelia

2012. március 26.

Jól hidratál, az illata kellemes, rajongtam érte nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Jól hidratál, az illata kellemes, rajongtam érte nyáron.

Timibaba27

2012. február 20.

Nagyon tetszett az illata, nekem amúgy sincs száraz bőröm tehát hidratált és puha volt utána a bőröm. Sokat használtam. Remélem nyáron ismét a polcokon lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

nettike

2011. december 30.

Az illata tetszik,de semmit sem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 30.

Az illata tetszik,de semmit sem hidratál.

vrita90

2011. december 12.

Tényleg puha volt tőle a bőröm, szerintem tökéletes. Az illata annyira nem tetszett, de nem sokáig éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

szaniblue

2011. december 12.

Friss, nyárias illata van. Nem szárítja a bőrömet. Most télen nem használnám. Szerintem ez tipikus nyárra való tusfürdő. Nekem maradt egy belőle, de azt elraktam nyárra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

gerbaud

2011. november 17.

Nekem nagyon tetszik az illata. A Balea tusfürdők pedig azon kevesek közé tartoznak, amik nem irritálják a nagyon érzékeny bőrömet sem, bár nem is hidratálják, de egyik másik tusfürdő sem. Így többnyire Balea-val zuhanyoztam míg át nem tértem a natúr szappanokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

yoko95

2011. június 14.

Az illata nem túl kellemes és nem különösebben hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

Az illata nem túl kellemes és nem különösebben hidratál

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.