Balea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Csak szettben kapható!

Testápoló spray joghurt és passiógyümölcs (maracuja) illattal.

springee

2017. július 19.

Aranyos csomagolás, érdekes megoldás. Kellemes az illata, és szerintem ennyi. Az illat miatt esténként szívesen használom oda, ahova nem másmilyen krémet kenek, mert a szárazabb részeket azért valami testesebb krémekre bíznám. Ebből a kis folyékony, híg készítményből azért olyan sokat nem néznék ki, de egy kis extra törődésnek megteszi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Bernini

2017. július 11.

Isteni az illata, ez pozitív és cuki a flakon :-) . A krém nagyon híg, nem igazán hagy hidratált érzést, és nehezen jön a szórófejből (néha igen néha nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

busa01206

2017. május 29.

Az illata nagyon finom a passion fruitot lehet rajta erezni, nagyon kellemes. A hidratalo kepessege atlagos, de nyarra blven eleg. Ami miatt le kell pontozzam az a csomagolasa. Imadnam a spray valtozatot, lustaknak tokeletes lenne, ha mukodne. Nem tudom hogy en fogtam e ki selejteset, de nekem hol kopkodi a kremet, hol veletlenul szepen fuj, de aztan meg olyan erosen kell nyomni hogy bal kezzel mar nem is megy. Szoval szuper otlet lenne, csak a kivitelezes nem az igazi sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

siss

2017. május 2.

Véletlenül pillantottam meg a dobozokat a parfümök között a polcon. :D Hogy miért oda rakták,hát az rejtély.
Olyan savanykás gyümölcsillata van,mint valami tejszínes-joghurtos pohárkrém,bár egy picit mű.Viszont meglepő módon beszívódás után egyáltalán nem zavaró,finom illata marad.Talán enyhe baracklé illatra hasonlít a bőrömön.Aztán szép lassan az is elillan.Az én normál bőrömet jól hidratálja ez a kis cuki játékszer.Ennek is az a titka,hogy közelről kell fújni.Pillanatok alatt beszívódik,nem ragad,nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet a bőrön.A tusfürdőjével ellentétben ez gyorsan fogy,mondjuk kevesebb is.Több mint 2 heti szinte mindennapos használattal már alig van benne.
A dizájn egyből elcsábított.Olyan vidámak a színei,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

A dizájn egyből elcsábított.Olyan vidámak a színei,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil