Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 24.

Kategória:   Lábápolók

Lábfürdő kristályok friss illattal, matcha tea kivonattal és különféle ásványi anyagokkal, melyek finoman tisztítják és vitalizálják a lábakat. Vegán termék.

Ad-Namah

2019. június 11.

Nagyon finom illata van, 3 használatra elég volt a tasak. Jól ápol, és relaxál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Nagyon finom illata van, 3 használatra elég volt a tasak. Jól ápol, és relaxál.

cattitude

2019. január 7.

meglepően matchás illata van. egy kis mentolos bizsergést is éreztem használat közben. teljesen okés fürdősó, én mondjuk nem feleztem el, 1 tasak nekem pont optimális volt. máskor is veszek szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

angie91

2018. december 10.

Kellemes, jó illatú lábfürdő, közepesen jól felpuhítja a bőrt. Praktikus a kiszerelése is. Nem csodaszer, de teljesen jó fürdősó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

canyon

2018. augusztus 20.

Már szemezgettem vele a DM polcain, most belepottyant a kosaramba. Pedikűr előtt használtam. Az illata és a halvány zöld színe teljesen elvarázsolt. A lelkemnek jobban esett, mint a lábamnak :) Extra hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Odri

2018. július 16.

Nagyon szuper termék, szépen puhítja a lábat, frissít, ápol, minden egyben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon szuper termék, szépen puhítja a lábat, frissít, ápol, minden egyben :)

dundicat

2018. július 9.

Nagyon szeretem. Még a párom férfilábszagát is eltünteti, szóval nálam tuti befutó! Szép zöld színű lesz tőle a víz, hamar elolvad a só, és kellemes, csúszós érzetet kölcsönöz a fürdőnek. Az illata üdítő, én teljesen átéltem a relaxot, miközben ázott a lábam. Egy cipőbe zárt nap után kész megváltás volt, egész biztos veszek még, ha DM fele visz az utam. A legjobb benne, hogy hatásosan szünteti meg a lábszagot, miközben felfrissít és puhít is. Egy kanapén fetrengős hétvége kezdetén a legjobb! A spray változatát is használom, szuper kis termékcsalád lett ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Tvylvis

2018. július 6.

Ahogy Szeliger kollegina is írja, apró luxus a hétköznapokra. Nem nélkülözhetetlen, de nagyon kellemessé teszi a pedikűrt. Az illata szerintem rettentően finom, jól frissíti a lábakat a nagy melegben. Lesz még belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Victoria90

2018. július 1.

Kávézaccos radírozás után használtam. Kellemes illata van, a lábam puha lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

szeliger

2018. június 23.

Mindenhol kerestem a tavalyi sláger alverdés lábfürdősókat, de sajnos már sehol nem találtam. A nagy kutakodásban bukkantam rá erre a baleásra, amihez a múlt évi jó tapasztalatok miatt bizodalmam volt. Nem is csalódtam, kicsit más az illat, de hasonlóan jól használható apró luxus a mindennapokra.
Próbáltam utánanézni, hogy mi is pontosan a Nanaminze, ami az eredeti feliraton szerepel. A német Wikipedia háromfajta mentafélét említ alatta azzal a megjegyzéssel, hogy a leggyakrabban a szótárakban borsmentának fordítják. Mindegy is, a fürdősónak feloldva kellemes mentás illata van, úgyhogy belopta magát a szívembe. Meglepetést okozott, hogy a kristályok is mentás színűek, a vízbe pottyantva rögtön mélyebb zöld színre váltanak. A só kezdetben viszonylag gyorsan oldódik, utána kell egy kis kavargatás neki és az oldódás még így sem maradéktalan. Valószínűleg az agyagos részéből maradnak apróbb darabkák a vízben, amik a kiöntésnél a vizet piszkos kinézetűvé teszik. A lábfürdő mellett tíz perc, negyed óra múlva finom, friss illatú, puha lesz a láb bőre, mintha hűsítő hatást is éreznék, bár ez lehet, hogy az utána alkalmazott alverdés lábápolókrém eredménye.
A csomagoláson lehetne még egy kicsit javítani, a leírás szerint egy tasak két használatra elegendő. Nem fér a fejembe, hogy miért nem megoldható, hogy egyadagos kiszerelést állítsanak elő, akár perforálva, két részre osztva a jelenlegi tasakot, ahogy az sok dm-es maszknál is látható. A mostani megoldással a már nyitott tasakot ide-oda kell pakolászni, nehogy kiboruljon belőle a maradék cucc, ráadásul figyelni arra, hogy ne érje nedvesség. Mondjuk ez a korábbi alverdésnél is így volt.
Mindent összevetve teljesen elégedett vagyok és a lányomnak is tetszik. Biztosan több zacskó is el fog fogyni még a nyár folyamán, egy nagyszerű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Helene

2018. május 8.

Nagyon kellemes volt egy ilyen relaxálós lábfürdőt venni. A tasak felét használtam el egy alkalomhoz. A vizet halvány zöldre színezi. Kellemes friss tea illat érezhető volt a lábfürdő közben. Utána pedig valóban felfrissült és puha lábakat eredményezett. Az biztos hogy amíg még lehet kapni, addig még vásárolok belőle néhányat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract