Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 24.

Kategória:   Lábápolók

Lábfürdő kristályok friss illattal, matcha tea kivonattal és különféle ásványi anyagokkal, melyek finoman tisztítják és vitalizálják a lábakat. Vegán termék.

Nicy011

2020. augusztus 1.

Nagyon szeretem az illatát, áztatás után puha lesz tőle a lábam. Vitalizál, a fáradt láb érzést is megszünteti. Praktikus és gazdaságos, hogy egy tasak kétszeri használatra elegendő. Néha használom. Puhítja a bőrt, de ez nyilván nem végleges. Használni kell mellé rendszeresen habszivacsot. A pihentető, wellness élmény garantált. Nekem annyira bejön a friss illata, hogy a dezodort is megvettem kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Jelizz

2020. március 21.

Orulok hogy 2 alkalomra is el lehet hasznalni igy megeri. Jo az illata , es relaxal, a letelt ido mulva puhak lettek a labaim es frissitett is. :) Ez egy tipikus olyan hetkoznapi/hetvegi kenyeztetes amit neha megerdemlunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

eszti0607

2020. január 23.

Én a bőrkeményedéseket szerettem volna vele eltüntetni a lábamról, de arra sajnos nem vált be. Egyébként kellemes fürdő a lábamnak felfrissül tőle. Nekem egy csomag 3 használatra volt elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem , az illata is remek , kicsit mentolos, a lábam is szereti . Heti 1 alkalommal használom - annyira puha lesz a lábam tőle. Persze,hogy újra veszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Ad-Namah

2019. június 11.

Nagyon finom illata van, 3 használatra elég volt a tasak. Jól ápol, és relaxál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Nagyon finom illata van, 3 használatra elég volt a tasak. Jól ápol, és relaxál.

cattitude

2019. január 7.

meglepően matchás illata van. egy kis mentolos bizsergést is éreztem használat közben. teljesen okés fürdősó, én mondjuk nem feleztem el, 1 tasak nekem pont optimális volt. máskor is veszek szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

angie91

2018. december 10.

Kellemes, jó illatú lábfürdő, közepesen jól felpuhítja a bőrt. Praktikus a kiszerelése is. Nem csodaszer, de teljesen jó fürdősó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

canyon

2018. augusztus 20.

Már szemezgettem vele a DM polcain, most belepottyant a kosaramba. Pedikűr előtt használtam. Az illata és a halvány zöld színe teljesen elvarázsolt. A lelkemnek jobban esett, mint a lábamnak :) Extra hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Odri

2018. július 16.

Nagyon szuper termék, szépen puhítja a lábat, frissít, ápol, minden egyben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon szuper termék, szépen puhítja a lábat, frissít, ápol, minden egyben :)

dundicat

2018. július 9.

Nagyon szeretem. Még a párom férfilábszagát is eltünteti, szóval nálam tuti befutó! Szép zöld színű lesz tőle a víz, hamar elolvad a só, és kellemes, csúszós érzetet kölcsönöz a fürdőnek. Az illata üdítő, én teljesen átéltem a relaxot, miközben ázott a lábam. Egy cipőbe zárt nap után kész megváltás volt, egész biztos veszek még, ha DM fele visz az utam. A legjobb benne, hogy hatásosan szünteti meg a lábszagot, miközben felfrissít és puhít is. Egy kanapén fetrengős hétvége kezdetén a legjobb! A spray változatát is használom, szuper kis termékcsalád lett ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract