Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: egifeny, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

Kólás ízű és illatú ajakápoló.

szepjulia

2013. április 13.

Az illata az finom, de kb ez minden jó, amit el lehet róla mondani. Amire való volna, hogy hidratáljon, abból semmit nem teljesít. A színét sem szeretem, mert barnás csillámos, és ha vastagabban szeretném felvinni, hogy hasson is valamit, akkor nem lehet, mert már túl barna lesz az ajkam :D Egyébként nem került sokba, de így is csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

szaniblue

2012. október 27.

Szeretem a Balea termékeket, de az ajakápolók nem igazán váltak be. Ezek a Balea Young ajakápolók aranyosak, jól néznek ki, jó az illatuk, de kb. ennyi. Hidratálásra nem igazán jók. Nálam mondjuk a Labellok sem teljesítettek jobban. Öcsém viszont rájárt erre a kólásra (azt utána neki is adtam), a barátom pedig a cseresznyésre :D Az illata az viszont tényleg jó volt, mert tényleg kóla illata volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Szaszmancs

2012. május 29.

Ha nem lett volna előtte Coca-Cola Lip smackerem,akkor lehet,hogy én is el lennék ájulva az illatától,de őszintén szólva ez nem az igazi. Mindenesetre így is fincsi és szeretem a színét is,de még mindig szárítanak a Baleák...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

bandita

2012. május 6.

Valóban kóla íze van, szerintem is. Számomra kissé kókadt színű, halványbarnás enyhén fénylő réteget nyújt, emiatt nem kedvelem annyira. Most épp van ilyenem is itthon. Ritkán használom, nem tervezem újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 6.

zsoxcore

2012. május 5.

Én sem vagyok annyira oda az ajakápolókért/rúzsokért/szájfényekért, de megtetszett a csomagolása, és hazavittem.
Először nem tudtam behatárolni, hogy milyen 'ízű', de rájöttem, hogy fincsi kóla ízű. Gyakran kenegetem a számat vele, főleg ha megkívánom a kólát, és nincs itthon :D. Ráadásul puha, és természetes színű a szám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

barbee77

2012. április 13.

Nem szeretem az ajakkencéket,a rúzsokat,szájfényeket,ajakápolókat,de mégis évi 2x rámjön a vásárlási kényszer,hogy valami ilyesmit is hazavigyek. Eredetileg a húgomnak vettem,tévedésből ilyet,így mikor hazavittem,rögtön le is passzolta. Télen szoktam használni,akkorsem túl gyakran,viszont jó szolgálatot teljesít,olyannyira,hogy még a barátnőm is vett egy ilyet magának. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

GeoNautic

2012. február 5.

Én ezért a dologért hónapok óta járom az utamba eső összes DM-et, de sehol nem sikerül fellelnem. Pedig olyan régen szeretnék egy ilyen kicsit barnás, nem rózsaszín-piros verziót! Ha valaki belefut, legyen olyan kedves és írja meg nekem, merre lelhető! Nagyon köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

nettike

2012. január 8.

Fincsi kóla illata van és ápolja a kiszáradt ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Fincsi kóla illata van és ápolja a kiszáradt ajkakat.

egifeny

2011. november 16.

Enyhen barnas szin (ami ritkasag a rozsaszines, pirosas szinezett ajakaplok kozott), kola illat (a finomabb fajtabol), puha ajkak, ami kesobb se szarad ki! Es termeszetes osszetvok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.