Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. április 9.

Kategória:   Lábápolók

A Balea lábfürdősó deo-komplexszel, lágy szappannal és holt-tengeri sóval tisztítja és frissíti az igénybe vett lábakat, valamint megelőzi a lábszag kialakulását. Felpuhítja a bőrkeményedéseket.

csaktom

2020. június 3.

ez tipikusan az az eset, amikor elég lenne annyit írni értékelésként, h tessék szépen megnézni az INCI-t. flavonoidok, ferulinsav, gyógynövénykivonatok egy fél kilós, nyolcszáz forintért árult lábfürdősóban!

a gyakorlatban is pont olyan jó, mint amit ez alapján el lehet képzelni, erre kár is több szót vesztegetni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Ritta12

2020. június 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, árához képest sok van benne, jól puhítja a bőrt. Illata kellemes nem zavaró. Hatása is csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Mantra

2020. április 29.

Pedikűrözés előtt használom, klasszul felpuhítja a bőrt. Az illata számomra kimondottan tetszik és kellemes, lazulós érzés a lábaimat benne áztatni. Kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

szabonena

2020. április 28.

Nagyon szeretem, jó hatású a lábamnak - puhít. A tengeri só csodákra képes a lágy szappannal. Én újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

Enne

2020. április 28.

Tavaly nyáron vettem azt hiszem. Itt találtam rá a termékre. Avonéknak van egy tengeri sós lábfürdőjük, azt vásároltam előtte többször is (imádtam a tengeri motívumokat a csomagolásán és a finom tengerparti illatát). Szóval azóta használom 3 hetente, pedikűr előtti lábfürdőhöz néhány csepp teafaolaj társaságában. Kellemes, jó illatú, szépen elkeveredik a vízzel, de én nem igazán tapasztaltam más hatását. Viszony tényleg jó nagy adag, még a fele sem fogyott el, pedig öntök bőven belőle. Nem tudom, újravenném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Kittyki

2019. december 8.

Nálam semmi hatása nem volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Nálam semmi hatása nem volt...

Kispanda

2019. október 3.

Ez a termék szerelem volt első látásra! Nagyon jól puhít és mintha ellazítaná az izmokat a talpamban egy hosszú nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

MissBako

2019. szeptember 9.

Jól felpuhítja a lábat, ár-érték aranyban nagyon megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Jól felpuhítja a lábat, ár-érték aranyban nagyon megéri!

axandra06

2019. szeptember 3.

Egyszerűen csodálatos. Mindig a lábápolásom része lesz. Egy kupaknyit teszek a vízbe, 20 perc áztatás, reszelés. Mintha gyengéden "lemarná", felpuhítja a bőrkeményedéseket. Utána a teafaolajos lábápoló krémmel bekenem. Ez egy csodálatos kombó (valamelyik kommentelő adta az ötletet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

b_dorka

2019. január 18.

Még nem sokszor használtam, de eddig elégedett vagyok vele. A lábam mintha hamarabb kipihente volna magát nap végén, amikor ebben áztattam, és a lábszag is picit később tért vissza a szokásosnál. Azért nyáron kíváncsi leszek, mit tud igazából. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Ferulic Acid, Alanine, Rosmarinic Acid
Hidratálók: Alanine

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Alanine a I h

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.