Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolás

Őszibarack hivonattal és selyemproteinnel.

Jaslindore

2017. szeptember 8.

Szerettem, de már nem kapható. Puha, fényes, ápolt hatást kölcsönzött. Barack illata inkább kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

sky

2014. január 29.

Tényleg fényesebb a haj tőle, de ez az egyetlen pozitívuma. Nekem se könnyebben fésülhető nem lett a hajam, elnehezítette, a harmadik alkalommal, - pedig csak az alsó harmadra fújtam - zsírosította a töveket, szinte naponta mostam volna a hajam, így nem vettem újra. Az illata is mű inkább "vegyszer-barack", bár engem ez zavart a legkevésbé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Mackólány

2013. június 3.

Szép fényes lesz tőle a haj. :) Csak nekem nem büdös?? :D Szerintem jó szagú :DDD Kissé elnehezíti a hajat, de nem olyan vészes mint amilyennek beállították páran, legalábbis szerintem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

zuleica

2013. április 30.

Teljes pénzkidobás. Légfrissítő illata van, de a rosszabbik fajta, büdös. Elnehezíti a hajat, lelapul és olyan "hú hajat kéne mosni" érzésem lesz tőle. A könnyű kifésülhetőség az egyetlen, amit hoz az ígéretekből, de azt meg egy átlag balzsam is hozza. Ennyire alapból is fényes a hajam. Komolyan elkeseredtem, hogy mi van a hajammal és hogy nézhet ki így hajmosás, szárítás után. Szörnyűűű! Totálisan felesleges termék, de legalább a környezetet károsítja. Pff. Bírom a legtöbb balea terméket, de nem értem ilyet minek gyártanak egyáltalán. Mondjuk visszagondolva, azt sem tudom mégis mi a fenét gondoltam, amikor megvettem.

update: Légfrissítőként is csak egy év alatt fogyott el! és nem azért, mert annyira sok van benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

rannie

2013. április 22.

Frissen mosott hajra fújtam, és sajnos nekem is nehéz, zsíros érzés jutott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 22.

Frissen mosott hajra fújtam, és sajnos nekem is nehéz, zsíros érzés jutott.

M.Tina

2013. április 11.

Légfrissítőnek elment..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Légfrissítőnek elment..

angie91

2013. február 27.

A szagától tényleg nem lehet megmaradni, viszont a hatásával maximálisan meg vagyok elégedve. Pár másodperc után kifésülhetővé varázsolja a gubancos hajam. És olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Gwendoline

2013. február 13.

Azt ígéri szép fényt ad a hajnak. Ez igaz is! Tehát nem egy olyan termék, ami nem tartja be az ígéretét. De viszont ezért fölöslegesnek tartom, legalábbis azok számára akiknek a haja nem fénytelen, hiszen magától is csillog ennyit a haj. Azt nem tudom, hogy akinek nagyon száraz, annak milyen a hatása, biztosan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

szpirita

2013. január 15.

A legfeleslegesebb termék, amit az utóbbi időben vettem. Kín lassan fogyasztottam csak el. A hajra semmilyen fényesítő hatással nincs, csak finom az illata. Én olyankor használtam, ha már hajat kellett volna mosnom, de valamiért nem volt rá időm. Legalább az illata jó lett! :) De utána tényleg mosni kellett, mert elnehezítette. Csatlakozom az előttem szólókhoz: pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Hettii

2012. november 26.

Hajat nem fényesít, viszont nagyon finom sárgabarackillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Hajat nem fényesít, viszont nagyon finom sárgabarackillata van.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid