Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília virág és citrom illattal. A hidratáló formula óvja a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Alaya

2019. november 25.

Minőségre olyan, mint a többi Balea tusfürdő: jól tisztít, kiválóan habzik, árban verhetetlen. Az illata finom, de inkább egy tucatillat. de ennyi pénzért nem probléma ez sem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Lovemyhair

2019. február 10.

Jó illata van, jól tisztít, nem szárít, az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Jó illata van, jól tisztít, nem szárít, az ára is nagyon jó.

zsoxcore

2018. december 24.

Semmi problémám nem volt vele, szerettem, bár a végére örültem, hogy elhasználtam. Verhetetlen ár-érték arányban lehet kapni a Balea tusfürdőket. Nem irritál, nem szárít, jól habzik. Teszi, amit egy tusfürdőnek tennie kell. Változatos illatokban lehet kapni, így tőlem max pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Sisszy

2018. október 6.

Semmi extra tusfürdő, én a végére nagyon meguntam az illatát Citromot egyáltalán nem érzem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Renus

2018. október 3.

Nem rossz, kellemes az illata .
Az ára is rendben van. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nem rossz, kellemes az illata .
Az ára is rendben van. 😊

buba83

2018. október 1.

Semmilyen. Ajándékba kaptam 4 vagy 5 ezer Ft feletti vásárláshoz, de azért többet vártam volna tőle. Nincs illata még kinyomva sem, nemhogy használat után a bőrömön. Poptie-hoz hasonlóan azt gondoltam a csomagolása alapján, hogy csillámlós lesz - de az se. Ráadásul az összes többi Balea tusfürdőhöz hasonlóan ettől is szárad a bőröm. Összességében a teljesen haszontalan termék nálam. Csak azért nem 1* mert végülis az alapvető funkciót ellátja: tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

netti1990

2018. szeptember 26.

Imádom a Balea tusfürdőket :) Gyönyörű csomagolása van :) Nagyon finom,süti illatú krémtusfürdő :) A citromot jobban lehet érezni.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrt.Zuhanyzás után még érzem egy kicsi ideig a bőrömön az illatát. 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

martuska83

2018. szeptember 4.

Túrós pitére emlékeztet a vanília és a citrom miatt. Nekem nagyon tetszett, a nyáron ezt nyúztam, a héten vissza megyek a DM-be, remélem lesz még belőle, veszek kettőt hamar. Párom mikor megszagolta, ő érezte ki azonnal a citrom illatot, majd fürdéskor már egy túrós pite ugrott be neki, és valljuk be a süti illat finom. Nem túl tartós viszont sajnos, de ott, akkor a zuhany alatt engem feltölt energiával, lehet kicsit szárít is, de 250 Ft-ért tökéletes választás. Csak ezért 4 csillag (a szárító hatás miatt és hogy nem tartós) De azért szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Poptie

2018. augusztus 30.

Semmi citromosat nem érzek benne, és a vanília is nagyon gyenge. A csomagolásáról azt hittem (magyarul nem volt rajta semmi), hogy csillámos lesz, de sajnos nem az. 250 Ft-ért nem vártam csodát, de ez csak egy enyhén szagos folyós lötyi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

bugeyes

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit, ezzel sem vagyok másképp. Kicsit megriadtam a sok negatív véleménytől, de aztán megvettem, mert olcsó és a boltban, ahogy szagolgattam mwgtetszett az illata. A tusfürdő jól tisztít, nem szárít, a bőrömön nagyon fincsi illata van, én örülök, hogy kiérzem a citromot is a vanília mellett. Friss, mégis olyan kicsit mintha parfümöt fújtam volna magamra, de persze azért nem marad meg órákon keresztül az illat. Ha találok még, biztosan venni fogok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!