Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő pomelo és lime illattal.

EloiseBlack

2020. február 2.

Illat miatt vásároltam, meg ugyan nem marad, de fürdéskor egész jó. Mindig többféle olcsót használok mostanában és egy pár jófajata szappant(ha igazán tisztaságra vágyom kb kétnaponta).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

tátombák

2019. december 14.

Én annyira imádom ezt a tusfürdőt, hogy képtelen vagyok megválni tőle. Amikor megláttam, hogy van egy ilyen kiadás, alig vártam, hogy kipakolják a polcokra. Sajnálom, hogy limitált és csak nyár végén tudtam először venni belőle. Rajongója vagyok töretlenül, ha életem végéig csak egyfajta tusfürdőt használhatnék, biztos ez lenne az. Ja, és testápoló formájában is szívesen használnám. Teljesen kész vagyok tőle... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Olcsó és finom az illata, ami egész tartós is. Kár, hogy a fele tubusnál egy gyönyörű allergiás reakciót okozott, égő, tűzpiros nyakkal, dekoltázzsal, picit a hasam is olyan lett. Elmúlt kb. egy óra alatt de azóta mégegyszer nem merek vele fürdeni, most egy ideig szünet a Baleás tusfürdőkkel. Pedig a Balit ki akartam próbálni, az még jobban tetszik. Talán szappanban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

anette25

2019. július 28.

Egyszerűen imàdom ezt a tusfürdőt. Igazi nyári illata van, üde és citrusos.
A flakon is nagyon tetszetősre sikeredett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Egyszerűen imàdom ezt a tusfürdőt. Igazi nyári illata van, üde és citrusos.
A flakon is nagyon tetszetősre sikeredett. :)

nudlicska

2019. július 22.

Ez vmi isteni! Nagyon rég tetszett már ennyire egy illat. Egyszerre édes, friss, üde. Engem emlékeztet a lajháros változatra nagyon, csak annál picit frissebb. Állagra is jó, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Isabell

2019. július 3.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg ezt a Baleas tusfürdőt (is :'D), annyira jó illata van, igazi nyári tusfürdő, 5/5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Enne

2019. július 1.

Hmm...már egy használat után elvarázsolt. Annyira különleges hangulata van, nem tudnám mihez hasonlítani. Kicsit fanyar, friss és üdítő, és egyszerre gyümölcsös. Bejön. Nem minden baleás tusfürdőt tudok elhozni mostanában, de ez kérdés nélkül jött velem. Fürdés után is érezni még egy ideig. Abszolút csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

pilleriin

2019. június 29.

Igazi nyári darab, ár-érték arányban csúcs. És végre egy izgalmasabb illat. Tartósabb, mint a narancssárga, Balis változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

sprefectesse

2019. június 29.

Vannak iszonyatosan jól eltalált Balea tusfürdők, de ez nagyon nem az. Az elején van egy elég erős wc-illatosító érzete, ami aztán ugyan egy kicsit visszavesz magából, és megmarad ilyen se túl édes, se túl citrusos valaminek, de amíg ez a folyamat be nem indult, volt bennem egy kis para, hogy ez most úgy komoly-e. De legalább olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate