Balea

Ár:   159 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív azonnali ápolás, speciálisan a száraz és igénybevett hajra. A mangó illatú hajkúra ápoló formulája védi a hajat a kiszáradástól. A B3-vitamin és a B5 provitamin komplex bársonyosságot kölcsönöz a hajnak.

Lichike

2019. május 26.

Nagyon jó illata van, könnyenfésülhetővé tette a hajamat, de a nagyobb kiszerelést érdemesebb megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

emese98

2018. október 2.

Olcsó, de hasznos darab. Könnyebben fésülhető és csillógó lesz tőle a hajam. Nálam újravevős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

tamara428

2018. június 18.

Isteni. Most próbáltam először Balea hajpakolást, de biztosan veszek még ilyet. Először is csodálatos illata van, igazi trópusi hangulatot teremtett a fürdőszobámban és a hajamon is megmaradt ez a csodás, finom illat. Másrészről pedig nem csak az illata csodás, hanem tényleg hatásos. Egészen feltöltötte a megfakult, elgyengült hajvégeimet, sokkal élettel telibbnek tűnik a hajam és annak is érzem. És nagyon-nagyon puha is.
Úgy érzem, hogy ez egy hosszú és tartós barátság kezdete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Úgy érzem, hogy ez egy hosszú és tartós barátság kezdete.

lovecreams

2018. április 17.

Nem rossz. Finom az illata, könnyen fésülhetővé, puhává és csillogóvá teszi a hajat, de hosszabb távon azért nem megoldás. Biztosan fogok belőle venni még, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Cosette

2018. február 12.

Nekem nagyon bejött. Az egészet a hajamra kentem és kicsit tovább is hagyta fent, mint 1 perc, aztán lemostam és én sem éreztem az a tipikus extra sejmességet, de az amúgy gubancos hajam egész jól fésülhetőnek tűnt. Aztán megszárítottam és hűha, fényes, puha és kellemestapintású. A fésű se törte annyira valamint szinte egyáltalán nem lapul le a hajam, pedig vékonyszálú. Már a negyedik napot fogom kezdeni és még mindig bírja hajmosás nélkül, egyáltalán nem is érzem szükségét. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Csicsurilla

2017. december 23.

Nagy reményekkel álltam neki hajat mosni. Kicsit száraz, göndör hajra vettem. Egy ilyen adag szerintem 2 hajmosásra is elég, mindenesetre felvittem az egészet. Jó meleg vízzel szépen kimosható, nem marad a hajban. Illata isteni finom, nagyon krémes állagra. Viszont elmaradt a finom selymes érzés, össze vannak akadva a hajszálaim, pedig a sima balzsamom után mindig elcsúszkálnak egymáson, nem akadnak. Illata, ára, állaga miatt 3 csillag lenne. Még nedvesen is száraz, sprőd érzésű a hajam, mi van, ha megszárad? (-1 csillag) Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tea-Lactate, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1